» » » PLES NA TV-u
12. jun 2007.
U sredu 13. juna 2007. u 18:00 na II programu RTS-a pogledajte II deo Beogradskog prvenstva u plesu održanog 23. marta 2007.
» » » Rezultati, osvojeni bodovi i NOVA bodovna lista
11. jun 2007.
Rezultati
Osvojeni bodovi
Bodovna lista 11.06.2007.
» » » Satnica za KV turnir u Čačku
8. jun 2007.
E i D razredi će plesati na jednom podijumu a C na dva. Seniori C će plesati sami na jednom podijumu !
» » » PLES NA TV-u
6. jun 2007.
U sredu 6. juna 2007. u 18:00 na II programu RTS-a pogledajte I deo Beogradskog prvenstva u plesu održanog 23. marta 2007.
» » » Prijavljeni klubovi za KV turnir u Čačku 10.06.2007.
5. jun 2007.

Rok za prijavljivanje za KV turnir 10.06.2007. u Čačku je 04.06.2007.
Do sada su prijavljeni sledeći plesni klubovi (05.06.2007. 22:00)

ART OF DANCE - Beograd
AURORA - Beograd
BASILEUS - Kraljevo
BEODANCE - Beograd
BOLERO - Požarevac
BOLERO - Novi Sad
CALYPSO - Beograd
FIESTA - Novi Sad
FLAMENCO - Senta
GRACIA - Beograd
HILTON TEAM - Beograd
KOLOSEUM - Beograd
LALA - Novi Sad
LATINO DANCE - Zemun
LORD - Beograd
LUNA - Čačak
MILLENNIUM - Vršac
NATALIJA I IVICA - Vršac
R M P - Lazarevac
RADOST - Kruševac
RITAM PLUS - Kragujevac
ROYAL - Kraljevo
RUMBA - Beograd
SPIN - Beograd
STEP - Niš
SWING - Niš
TANGO - Bačka Topola
VOJVODINA DENS - Novi Sad
VRAČAR - Beograd

MasterDance V2.88 ®MasterSoft

» » » REJTING I BODOVNA LISTA ZA JUN 2007.
31. maj 2007.
Rejting lista 01.06.2007.
Bodovna lista 01.06.2007.
» » » RASPIS KV - REJTING turnira - Čačak 10. jun 2007.
28. maj 2007.
Pred letnju pauzu čeka nas još jedan KV - REJTING turnir.
» » » IDSF Budva Open 2007
22. maj 2007.
U Budvi je u subotu i nedelju održano prvo IDSF open takmičenje u Crnoj Gori. Učestvovalo je i dvadesetak parova iz Srbije i može se reći da su dostojno reprezentovali našu državu. Prvo mesto u najznačajnijoj kategoriji IDSF Open LA osvojili su Dušan Petrović i Deana Dimitrijević iz NATALIJE I IVICE - Vršac a tu je još 7 zlatnih medalja, 5 srebrnih i 9 bronzanih .
» » » NOVA Bodovna lista PSS
17. maj 2007.
Bodovna lista 17.05.2007.
» » » Rezultati Prvenstva Srbije u LA plesovima
14. maj 2007.
Prvenstvo Srbije u LA plesovima .
» » » Rezultati iz Zagreba, Banja Luke i Izole
10. maj 2007.
IDSF Tactus Open 20.04.2007.
IDSF Tactus Open 21.04.2007..
IDSF Banja Luka 28.04.2007.
IDSF Slovenian Open 04.05.2007.
IDSF Slovenian Open 05.05.2007
IDSF Slovenian Open 06.05.2007.
» » » SATNICA DRŽAVNOG PRVENSTVA U LA PLESOVIMA
9. maj 2007.
PRIJAVLJENO:
Pionira 11
Ml.omladinaca 29
Omladinaca 33
St.omladinaca 25
Seniora 36.

 


Satnica

Ples u SRBIJI © 2001-2007