» » » SREĆNA NOVA GODINA
29.decembar 2009.
» » » Rezultati KUPA Srbije u LA i ST plesovima i KV turnira ED i C razreda
14.decembar 2009.

Rezultati

» » »NOVI raspis za KV turnir i KUP u Kanjiži 12.12.2009.
8.decembar 2009.

NOVI Raspis

» » »Raspis za KUP Srbije u LA i ST plesovima i KV turnir ED i C razreda
25.novembar 2009.

Raspis

» » »Rezultati KV turnira u Novom Sadu 15.11.2009.
16.novembar 2009.

Rezultati

Osvojeni bodovi
» » »Početak KV turnira u Novom Sadu pomeren na 15:30
14.novembar 2009.

Početak KV turnira u Novom Sadu (Futogu) je pomeren sa 14:30 na 15:30!
Nova SATNICA

» » »Informacija !
10.novembar 2009.

KV turnir planiran za nedelju 15.11.2009. godine u Novom Sadu će se održati kako je i planirano.
Za sada nikakvih zvaničnih informacija nemamo o eventualnoj zabrani održavanja takmičenja. Ipak, ukoliko tako nešto zvanično dobijemo svi ćete biti obavešteni na vreme.

» » »IDSF World DanceSport Championship Latin 2009
8.novembar 2009.
Result of the IDSF World Latin, Maribor - Slovenia

1. Alexey Silde – Anna Firstova RUSSIA
2. Zoran Plohl – Tatsiana Lahvinovich CROATIA
3. Andrey Zaytsev – Anna Kuzminskaya RUSSIA
4. Jurij Batagelj – Jagoda Štrukelj SLOVENIA
5. Martino Zanibellato – Michelle Abildtrup DENMARK
6. Gabriele Goffredo – Antoanella Goffredo ITALY

» » »Retzultati KV-REJTING turnira u Požarevcu 18.10.2009.
19.oktobar 2009.
Rezultati
» » »Raspis KV turnira 15.11.2009. u Novom Sadu
7.oktobar 2009.
Raspis
» » »Raspis KV - REJTING turnira 18.10.2009. u Požarevcu
30. septembar 2009.
Raspis
» » » Prvenstvo Srbije u kombinaciji 10 plesova
29. septembar 2009.
PRVACI SRBIJE U KOMBINACIJI 10 PLESOVA ZA 2009. GODINU
PIONIRI
1
Nemanja Mašanović - Anđela Lukić
LORD - Beograd
2
Daniel Balint - Henrieta Bačo
FIESTA PLUS - Subotica
3
Petar Petrović - Sara Janković
BEODANCE - Beograd
MLAĐI OMLADINCI
1
Lav Crnčević - Irena Maksimović
BEODANCE - Beograd
2
Norbert Drobina - Suzana Vojnić Purčar
FIESTA PLUS - Subotica
3
Miloš Srdanović - Milica Grujić
LORD - Beograd
OMLADINCI
1
Marko Mićić - Marija Martinović
RMP KOLUBARA - Lazarevac
2
Marko Trifunović - Jovana Durutović
LORD - Beograd
3
Ivan Milošević - Jovana Sovilj
FIESTA - Novi Sad
STARIJI OMLADINCI
1
Bojan Lazareski - Sonja Ilić
BEODANCE - Beograd
2
Vukašin Prvulović - Vanja Vasiljević
AURORA - Beograd
3
Boris Mladenović - Sonja Mladenović
LORD - Beograd
SENIORI
1
Ivan Knežević - Milena Zogović
BEODANCE - Beograd
2
Aleksandar Vukosavljević - Aleksandra Ivanov
KOLUBARA - Lazarevac
3
Nemanja Pražić - Aleka Sarikas
ALLEGRO - Novi Sad


još slika

» » »Rezultati
28. septembar 2009.
DP u 10 plesova
Beodance Open 2009
» » »Pomeren početak DP u 10 plesova
22. septembar 2009.
Početak Državnog prvenstva u kombinaciji 10 plesova je pomeren
od 15:30 na 16:00 ! Pogledajte novu satnicu.
» » »Rezultati KV turnira u Bačkoj Topoli
14. septembar 2009.
Rezultati
Osvojeni bodovi
» » »Raspisi
18. avgust 2009.
13.09.2009. KV turnir Bačka Topola
25.09.2009. DP u 10 plesova Beograd

26.-27.09.2009. Beodance Open 2009 Beograd

» » »III KATEGORIJA SPORTOVA
21. avgust 2009.

Sa velikim zadovoljstvom obaveštavamo članstvo Plesnog saveza Srbije da je od 01.01.2009. godine sportski ples iz IV prešao u III kategoriju sportova.
"Pravilnik o kriterijumima kategorizacije sportova, misaonih sportskih igara i sportskih veština" po kome je sportski ples svrstan u III kategoriju sportova usvojila je Skupština Sportskog saveza Srbije a saglasnost dalo Ministarstvo omladine i sporta Republike Srbije

» » »Omladinski kamp u Kanjizi, 02.08 - 12.08.2009. godine
20. avgust 2009.

Pripreme najboljih parova Srbije u omladinskoj kategoriji održane su u Kanjiži u periodu 02.08 - 12.08.2009. godine
Više ...

» » »NOVO na sajtu Plesnog saveza Srbije
8. avgust 2009.

Seminari

» » »Kalendar takmicenja, Evropska i Svetska prvenstva do kraja 2009. godine
8. avgust 2009.
26.09.2009. Evropsko prvenstvo u latino formacijama, Litvanija, Vulnius
14.11.2009. Evropsko prvenstvo u kombinaciji 10 plesova za starije omladince, Belorusija, Minsk
12.09.2009. Svetsko prvenstvo u LA sa starije omladince, Kina, Yichang
19.09.2009. Svetsko prvenstvo u ST za omladince, Finska, Jyvaskyla
10.10.2009. Svetsko prvenstvo u kombinaciji 10 plesova za seniore, Spanija, Platja ‚d Aro
25.10.2009. Svetsko prvenstvo u kombinaciji 10 plesova za starije omladince, Rusija, Moskva
07.11.2009. Svetsko prvenstvo u LA za seniore, Slovenija, Maribor
28.11.2009. Svetsko prvenstvo u ST za seniore, Danska, Aarhus
05.12.2009. Svetsko prvenstvo u latino formacijima, Nemacka, Bremen
19.12.2009. Svetsko prvenstvo u ST za starije omladince, Latvija, Riga
Ples u SRBIJI © 2001-2009