DP i KVT savremeni ples Čačak - 20.07.2018 - STARTNA LISTA (na dan : 17.11.2018)


Takmičar

506 DP A razred Jazz ballet Kids Solo F
1Bajsanski Jovana
'It s easy'
Dubravka Demić-Jovanović
MASTER DANCE - Novi Sad 1
2Milutinović Maja
'Mademoiselle'
Staša Stanković i Nataša Gvozdenović
DANCE FACTORY - Beograd 1
507 DP A razred Jazz ballet Child Solo F
1Jurišić Ksenija
'Tears of an angel'
Dejana Bajić
MASTER DANCE - Novi Sad 1
2Milinković Dunja
'ALL THAT JAZZ'
Radoslava Vjestica
HEART DANCE TEAM - Novi Sad 1
3Gnjatić Maša
'HUMAN'
Masa Gnjatic
HEART DANCE TEAM - Novi Sad 1
4Zoroja Sofija
'Jazzy'
Irena Arbajter - Janković
KREATIVA - Beograd 1
5Lučić Milica
'Mercy'
Andjela Pavkov Avramović
STAGE DANCE STUDIO - Novi Sad 1
6Anić Katarina
'Entertemient'
Staša Stanković i Nataša Gvozdenović
DANCE FACTORY - Beograd 1
7Lukić Nađa
'Beautiful'
Bojana Rendulić
DANCE FACTORY - Beograd 1
508 DP A razred Jazz ballet Junior Solo F
1Mijić Staša
'Secret love song'
Dubravka Demić-Jovanović
MASTER DANCE - Novi Sad 1
2Tomić Dorotea
'Dico is back'
Staša Stanković i Nataša Gvozdenović
DANCE FACTORY - Beograd 1
3Popović Ivona
'Caught out in the rain'
Jelena Bulatović
DANCE FACTORY - Beograd 1
527 DP A razred Jazz ballet Kids Duo
1Đorđević Marta
Mitrović Katarina
'Kad muškarac zavoli ženu'
Vera Radnić
DANCE FACTORY - Beograd 2
528 DP A razred Jazz ballet Child Duo
1Mićović Ivana
Pavlović Marta
'OLE!'
Irena Arbajter - Janković
KREATIVA - Beograd 2
2Živković Katarina
Zornija Elena
'Sing, Sing'
Dubravka Demić-Jovanović
MASTER DANCE - Novi Sad 2
535 DP A razred Jazz ballet Child Trio
1Kreativa trio
'Crazy'
Irena Arbajter - Janković
KREATIVA - Beograd 3
541 DP A razred Jazz ballet Kids Mali tim
1Studio Five
'Swingle Ladies'
Studio Five
STUDIO FIVE - Novi Sad 7
542 DP A razred Jazz ballet Child Mali tim
1Studio Five
'Reservoir dogs'
Studio Five
STUDIO FIVE - Novi Sad 7
548 DP A razred Jazz ballet Kids Veliki tim
1Studio Five
'Ulicne svetiljke'
Studio Five
STUDIO FIVE - Novi Sad 13
549 DP A razred Jazz ballet Child Veliki tim
1Stage deca
'Storm'
Marijana Lazarevic
STAGE DANCE STUDIO - Novi Sad 15
550 DP A razred Jazz ballet Junior Veliki tim
1Kreativa
'Let s stop the silence Prekinimo ćutanje'
Irena Arbajter - Janković
KREATIVA - Beograd 13
562 DP A razred Modern and Contemporary Kids Solo F
1Gucunski Katarina
'I can t help falling in love'
Dubravka Demić-Jovanović
MASTER DANCE - Novi Sad 1
2Vještica Nastja
'LIKE RIVER'
Aleksandar Boskov
HEART DANCE TEAM - Novi Sad 1
3Jankov Lena
'Run'
Anđela Pavkov Avramović
STAGE DANCE STUDIO - Novi Sad 1
563 DP A razred Modern and Contemporary Child Solo F
1Jurišić Ksenija
'Wounded'
Saša Krga
MASTER DANCE - Novi Sad 1
2Lučić Milica
'Tomorrow'
Milos Isailović
STAGE DANCE STUDIO - Novi Sad 1
3Mićović Ivana
'Self-awareness Oslobađanje'
Irena Arbajter - Janković
KREATIVA - Beograd 1
4Anić Katarina
'Too old'
Staša Stanković i Nataša Gvozdenović
DANCE FACTORY - Beograd 1
5Ružić Elena
'The moment I said it'
Jelena Bulatović
DANCE FACTORY - Beograd 1
564 DP A razred Modern and Contemporary Junior Solo F
1Milanović Tamara
'Infinity Svevremenost'
Irena Arbajter - Janković
KREATIVA - Beograd 1
2Janković Nea
'Pursuit Traženje'
Irena Arbajter - Janković
KREATIVA - Beograd 1
3Anić Maša
'Confronting yourself'
Staša Stanković i Nataša Gvozdenović
DANCE FACTORY - Beograd 1
4Tomić Dorotea
'Mind frame'
Aleksandra Mihajlović
DANCE FACTORY - Beograd 1
5Matejić Lea Gracija
'Change of place'
Branko Mitrović
DANCE FACTORY - Beograd 1
572 DP A razred Modern and Contemporary Youth Solo M
1Kocić Mihailo
''
BEODANCE - Beograd 1
584 DP A razred Modern and Contemporary Child Duo
1Stanilović Ema
Iliev Lara
'About friendship'
Natalija Đikanović
DANCE FACTORY - Beograd 2
585 DP A razred Modern and Contemporary Junior Duo
1Kondić Dorotea
Kondić Teodora
'Leaf on the wind'
Saša Krga
MASTER DANCE - Novi Sad 2
2Sajić Teodora
Savić Martina
'HOLD ON'
Martina Savic I Teodora Sajic
HEART DANCE TEAM - Novi Sad 2
3Janković Nea
Milanović Tamara
'D mol'
Irena Arbajter - Janković
KREATIVA - Beograd 2
586 DP A razred Modern and Contemporary Youth Duo
1Ranković Lenka
Jakus Tamara
'Drowning'
Staša Stanković i Nataša Gvozdenović
DANCE FACTORY - Beograd 2
598 DP A razred Modern and Contemporary Child Mali tim
1Diamonds
'Rising of dawn'
Dubravka Demić-Jovanović & Sasa Krga
MASTER DANCE - Novi Sad 7
600 DP A razred Modern and Contemporary Youth Mali tim
1Studio Five
'Overthinking'
Studio Five
STUDIO FIVE - Novi Sad 7
605 DP A razred Modern and Contemporary Child Veliki tim
1Stage deca
'Bekstvo iz kampa 14'
Dragana Dickov
STAGE DANCE STUDIO - Novi Sad 13
606 DP A razred Modern and Contemporary Junior Veliki tim
1Stage juniori
'Robot soul'
Andjela Pavkov Avramović
STAGE DANCE STUDIO - Novi Sad 10
674 DP A razred Show Dance Kids Solo F
1Plavšić Maša
'Mouse in the house'
Dubravka Demić-Jovanović
MASTER DANCE - Novi Sad 1
675 DP A razred Show Dance Child Solo F
1Jovanović Lena
'Bang, bang'
Saša Krga
MASTER DANCE - Novi Sad 1
2Đurić Irena
'Masquarade Ball'
Saša Krga
MASTER DANCE - Novi Sad 1
3Đilas Ana
'NO ROOTS'
Radoslava Vjestica
HEART DANCE TEAM - Novi Sad 1
4Lukić Nađa
'Mamine cipele'
Staša Stanković i Nataša Gvozdenović
DANCE FACTORY - Beograd 1
676 DP A razred Show Dance Junior Solo F
1Sijerković Jovana
'Quest for a crown'
Dubravka Demić-Jovanović
MASTER DANCE - Novi Sad 1
2Pljaskač Anastasija
'Finally free'
Dubravka Demić-Jovanović
MASTER DANCE - Novi Sad 1
3Ivanović Staša
'Keep walking'
Staša Stanković
DANCE FACTORY - Beograd 1
695 DP A razred Show Dance Kids Duo
1Ilić Evgenija
Ilić Ksenija
'IN MIRROR'
Radoslava Vjestica
HEART DANCE TEAM - Novi Sad 2
696 DP A razred Show Dance Child Duo
1Popadić Sara
Racić Kalina
'UPLAKANA ZENA'
Radoslava Vjestica
HEART DANCE TEAM - Novi Sad 2
2Živković Katarina
Zornija Elena
'Cindarela sisters'
Saša Krga
MASTER DANCE - Novi Sad 2
697 DP A razred Show Dance Junior Duo
1Lučić Milica
Šćepanović Sara
'Jesenje lišće'
Anđela Pavkov Avramović
STAGE DANCE STUDIO - Novi Sad 2
710 DP A razred Show Dance Child Mali tim
1HEART DANCE TEAM
'SWISH SWISH'
Aleksandra Lerinc
HEART DANCE TEAM - Novi Sad 8
2Stage deca
'Hidden make-up'
Dragana Dickov
STAGE DANCE STUDIO - Novi Sad 7
3Kreativa
'Cavemen Pećinski ljudi'
Irena Arbajter - Janković
KREATIVA - Beograd 5
711 DP A razred Show Dance Junior Mali tim
1Favorite Team
'Sweet dreams'
Dubravka Demić-Jovanović
MASTER DANCE - Novi Sad 7
2HEART DANCE TEAM
'LEPOTICE'
Radoslava Vjesticas
HEART DANCE TEAM - Novi Sad 7
712 DP A razred Show Dance Youth Mali tim
1Studio Five
'Revolt'
Studio Five
STUDIO FIVE - Novi Sad 8
716 DP A razred Show Dance Kids Veliki tim
1Stage deca
'Bioskop'
Anđela Pavkov Avramović
STAGE DANCE STUDIO - Novi Sad 11
717 DP A razred Show Dance Child Veliki tim
1HEART DANCE TEAM
'KONOBARICE'
Radoslava Vjestica
HEART DANCE TEAM - Novi Sad 14
2Studio Five
'Klinci iz kraja'
Studio Five
STUDIO FIVE - Novi Sad 17
718 DP A razred Show Dance Junior Veliki tim
1Master Juniori
'The ultimate battle-Checkers'
Saša Krga & Dubravka Demic-Jovanovic
MASTER DANCE - Novi Sad 18
2Kreativa
'Nikola Tesla Man Ahead of his Time'
Irena Arbajter - Janković
KREATIVA - Beograd 13
1010 DP A razred Disco Dance Kids Solo F
1Nešić Dunja
','
Becejski
FREE DANCE - Zrenjanin 1
2Danikov Milena
','
Becejski
FREE DANCE - Zrenjanin 1
3Anđelković Teodora
','
Becejski
FREE DANCE - Zrenjanin 1
4Kecojević Mina
''
FIESTA - Kragujevac 1
5Strvanović Aneta
''
BOOM 018 - Niš 1
6Raković Sofija
''
FIESTA - Kragujevac 1
7Kevrešanov Jelena
','
Becejski
FREE DANCE - Zrenjanin 1
8Milošević Lara
''
Jelena Đokić
STAR DANCE - Čačak 1
9Bežanić Una
''
Jelena Đokić
STAR DANCE - Čačak 1
1011 DP A razred Disco Dance Child Solo F
1Aleksić Staša
','
Becejski
FREE DANCE - Zrenjanin 1
2Dursun Ana
','
Becejski
FREE DANCE - Zrenjanin 1
3Dimitrijevic Miona
''
FIESTA - Kragujevac 1
4Batinić Nađa
''
FIESTA - Kragujevac 1
5Milovanović Jana
''
FIESTA - Kragujevac 1
6Držajić Iva
''
URBAN DANCE STUDIO - Niš 1
7Jovanović Ana
''
URBAN DANCE STUDIO - Niš 1
8Nešović Natalija
''
FIESTA - Kragujevac 1
9Ilić Una
''
Jelena Đokić
STAR DANCE - Čačak 1
1012 DP A razred Disco Dance Junior Solo F
1Lazarević Nina
''
FIESTA - Kragujevac 1
2Stanković Ana
''
FIESTA - Kragujevac 1
3Nikolić Marta
''
FIESTA - Kragujevac 1
4Dumić Nikolina
''
FIESTA - Kragujevac 1
5Mitić Jovana
''
URBAN DANCE STUDIO - Niš 1
6Cvetković Emilija
''
BOOM 018 - Niš 1
7Stamenković Staša
''
BOOM 018 - Niš 1
8Stoiljković Hristina
''
BOOM 018 - Niš 1
9Jovanović Tatjana
''
FIESTA - Kragujevac 1
10Puklin Ema
''
Danijela Sagić
BOLERO - Požarevac 1
11Katanić Ružica
''
Predrag Katanić
STAR DANCE - Čačak 1
12Zimonjić Vanja
''
Jelena Đokić
STAR DANCE - Čačak 1
13Perić Ljubica
''
Sibin Dzamic
BEODANCE - Beograd 1
14Arsovski Biljana
''
Sibin Dzamic
BEODANCE - Beograd 1
15Arsovski Milica
''
Sibin Dzamic
BEODANCE - Beograd 1
16Petković Sandra
''
Sibin Dzamic
BEODANCE - Beograd 1
1013 DP A razred Disco Dance Youth Solo F
1Stefanović Nataša
''
FIESTA - Kragujevac 1
2Petrović Mina
''
BOOM 018 - Niš 1
3Popović Milica
''
Sibin Dzamic
BEODANCE - Beograd 1
4Pavlović Bojana
''
Sibin Dzamic
BEODANCE - Beograd 1
5Jeremić Đurđa
''
Sibin Dzamic
BEODANCE - Beograd 1
1021 DP A razred Disco Dance Adult Solo M
1Filipović Nemanja
''
BOOM 018 - Niš 1
2Džamić Sibin
''
BEODANCE - Beograd 1
1031 DP A razred Disco Dance Kids Duo
1Siveri Tesa
Balint Anastazia
','
Becejski
FREE DANCE - Zrenjanin 2
1032 DP A razred Disco Dance Child Duo
1Milovanović Jana
Tomašević Teodora
''
FIESTA - Kragujevac 2
1033 DP A razred Disco Dance Junior Duo
1Lazarević Nina
Stanković Ana
''
FIESTA - Kragujevac 2
2Erović Tara
Pavlović Iva
''
Jelena Đokić
STAR DANCE - Čačak 2
3Arsovski Biljana
Arsovski Milica
''
Sibin Dzamic
BEODANCE - Beograd 2
4Dumić Nikolina
Batinić Nađa
''
FIESTA - Kragujevac 2
1034 DP A razred Disco Dance Youth Duo
1Nikolić Nastasija
Mitić Jovana
''
URBAN DANCE STUDIO - Niš 2
1035 DP A razred Disco Dance Adult Duo
1Stoiljković Hristina
Filipović Nemanja
''
BOOM 018 - Niš 2
1047 DP A razred Disco Dance Junior Mali tim
1Fiestice
''
FIESTA - Kragujevac 7
2STAR DUST
''
Predrag Katanić
STAR DANCE - Čačak 7
3THE SKY IS THE LIMIT
''
Jelena Đokić
STAR DANCE - Čačak 6
1048 DP A razred Disco Dance Youth Mali tim
1Disco Queens
''
FIESTA - Kragujevac 6
2DOLLS DANCE
''
DOLLS - Kragujevac 7
1052 DP A razred Disco Dance Kids Veliki tim
1Deca 2
'Stronger together'
Tim Free Dance
FREE DANCE - Zrenjanin 13
1053 DP A razred Disco Dance Child Veliki tim
1Deca 1
'Look at us'
Tim Free Dance
FREE DANCE - Zrenjanin 11
2FIESTA KIDS TEAM
''
FIESTA - Kragujevac 18
3UDS KIDS
''
Ivana Đorđević
URBAN DANCE STUDIO - Niš 16
4BOOM KIDS
''
Sanja Blagojevic i Jelena Aleksic
BOOM 018 - Niš 16
1054 DP A razred Disco Dance Junior Veliki tim
1BOOM JUNIORS
''
Jelena Aleksic i Sanja Blagojevic
BOOM 018 - Niš 16
1056 DP A razred Disco Dance Adult Veliki tim
1Fiesta Leader Team
''
FIESTA - Kragujevac 20
1122 DP A razred Hip Hop Kids Solo F
1Drobnjak Helena
''
Katarina Todorovic
BEODANCE - Beograd 1
2Vujičić Teodora
''
Katarina Todorovic
BEODANCE - Beograd 1
3Atanasković Jovana
''
Katarina Todorovic
BEODANCE - Beograd 1
1123 DP A razred Hip Hop Child Solo F
1Katanić Gorica
''
Sanja Mitrović
STAR DANCE - Čačak 1
2Marinković Lenka
''
Katarina Todorovic
BEODANCE - Beograd 1
3Kukolj Danijela
''
Katarina Todorovic
BEODANCE - Beograd 1
4Savić Sara
''
Katarina Todorovic
BEODANCE - Beograd 1
5Stojanović Dunja
''
Katarina Todorovic
BEODANCE - Beograd 1
1124 DP A razred Hip Hop Junior Solo F
1Gerzina Vanja
''
Katarina Todorovic
BEODANCE - Beograd 1
2Bogdanović Teodora
''
Katarina Todorovic
BEODANCE - Beograd 1
3Tatić Hristina
''
Katarina Todorovic
BEODANCE - Beograd 1
1125 DP A razred Hip Hop Youth Solo F
1Petrović Mina
''
BOOM 018 - Niš 1
2Mitrović Sanja
''
STAR DANCE - Čačak 1
1126 DP A razred Hip Hop Adult Solo F
1Subotin Teodora
''
RMP KOLUBARA - Lazarevac 1
2Popović Đurđija
''
Katarina Todorovic
BEODANCE - Beograd 1
3Jovanović Jovana
''
Katarina Todorovic
BEODANCE - Beograd 1
1129 DP A razred Hip Hop Kids Solo M
1Rendulić Vuk
''
Katarina Todorovic
BEODANCE - Beograd 1
2Gričkov Andrej
''
Katarina Todorovic
BEODANCE - Beograd 1
1130 DP A razred Hip Hop Child Solo M
1Jovašević Aleksandar
''
Sanja Mitrović
STAR DANCE - Čačak 1
1132 DP A razred Hip Hop Youth Solo M
1Jamina Matija
''
Katarina Todorovic
BEODANCE - Beograd 1
2Lukić Luka
''
Katarina Todorovic
BEODANCE - Beograd 1
3Kocić Mihailo
''
Katarina Todorovic
BEODANCE - Beograd 1
4Tešić Stefan
''
Katarina Todorovic
BEODANCE - Beograd 1
5Vujović Jovan
''
Katarina Todorovic
BEODANCE - Beograd 1
1160 DP A razred Hip Hop Youth Mali tim
1RMP
'Hip hop mix'
Teodora Subotin
RMP KOLUBARA - Lazarevac 6
1167 DP A razred Hip Hop Youth Veliki tim
1Dance Department
'Unpredictable'
Petar Miladinović
BOLERO - Požarevac 15
1236 DP A razred Street Dance Show Junior Solo F
1Jovanović Anastasija
'It s a dream'
Jelena Bugarcic
DOLLS - Kragujevac 1
1237 DP A razred Street Dance Show Youth Solo F
1Stojić Mina
''
RMP KOLUBARA - Lazarevac 1
1259 DP A razred Street Dance Show Adult Duo
1Filipović Nemanja
Žižić Milena
'No stress'
Jelena Aleksic Nemanja Filipovic i Milen
BOOM 018 - Niš 2
1272 DP A razred Street Dance Show Youth Mali tim
1RMP
'Greatest'
Marko Mićić
RMP KOLUBARA - Lazarevac 6
2Last minute sqad
''
Katarina Todorovic
BEODANCE - Beograd 5
1964 KVT B razred Jazz ballet Junior Solo F
1Đapić Lana
'Catch the Rainbow'
Dubravka Demić-Jovanović
MASTER DANCE - Novi Sad 1
2Vernački Marija
'Twisted Seduction'
Anđela Pavkov Avramović
STAGE DANCE STUDIO - Novi Sad 1
1983 KVT B razred Jazz ballet Kids Duo
1Banić Hana
Ružič Nikolina
'Mačkice'
Irena Arbajter - Janković
KREATIVA - Beograd 2
1985 KVT B razred Jazz ballet Junior Duo
1Simeunovic Milica
Sedlan Jovana
'Give me love'
Anđela Pavkov Avramović
STAGE DANCE STUDIO - Novi Sad 2
1997 KVT B razred Jazz ballet Kids Mali tim
1Kreativa
'Sunny-side-up Jaje na oko'
Irena Arbajter - Janković
KREATIVA - Beograd 4
1998 KVT B razred Jazz ballet Child Mali tim
1Master Kids Srbobran
'Equestrian Girls'
Dubravka Demić-Jovanović
MASTER DANCE - Novi Sad 6
1999 KVT B razred Jazz ballet Junior Mali tim
1Master Juniori Srbobran
'Apsolutly Me'
Dubravka Demić-Jovanović
MASTER DANCE - Novi Sad 6
2039 KVT B razred Modern and Contemporary Kids Duo
1Ivanović Nina
Petrović Lena
''
Žižić Milena i Aleksić Jelena
BOOM 018 - Niš 2
2130 KVT B razred Show Dance Kids Solo F
1Brkić Teodora
'Secret love formula'
Dubravka Demić-Jovanović
MASTER DANCE - Novi Sad 1
2Pekar Hana
'Hana Moana'
Maja Manojlović
MASTER DANCE - Novi Sad 1
2132 KVT B razred Show Dance Junior Solo F
1Živković Lena
'Dancing in the rain'
Dubravka Demić-Jovanović
MASTER DANCE - Novi Sad 1
2Dejanović Marina
'Tristeza'
Anđela Pavkov Avramović
STAGE DANCE STUDIO - Novi Sad 1
2153 KVT B razred Show Dance Junior Duo
1Sladić Milana
Sladić Svetlana
'Sisters'
Dubravka Demić-Jovanović
MASTER DANCE - Novi Sad 2
2167 KVT B razred Show Dance Junior Mali tim
1Master Sr. Karlovci
''
Maja Manojlović
MASTER DANCE - Novi Sad 4
2173 KVT B razred Show Dance Child Veliki tim
1Master kids
'Domine'
Dubravka Demić-Jovanović
MASTER DANCE - Novi Sad 16
2465 KVT B razred Disco Dance Mini Solo F
1Radovanović Hana
''
FIESTA - Kragujevac 1
2466 KVT B razred Disco Dance Kids Solo F
1Aksić Ksenija
''
FIESTA - Kragujevac 1
2Antonijević Teodora
''
FIESTA - Kragujevac 1
3Vulović Lenka
''
FIESTA - Kragujevac 1
4Bosanac Mina Helena
''
BOOM 018 - Niš 1
5Nestorović Milena
''
Danijela Sagić
BOLERO - Požarevac 1
6Raketić Djurdja
''
FIESTA - Kragujevac 1
2467 KVT B razred Disco Dance Child Solo F
1Danikov Milica
','
Becejski
FREE DANCE - Zrenjanin 1
2Stamenković Nina
''
URBAN DANCE STUDIO - Niš 1
3Mihajlović Anđela
''
URBAN DANCE STUDIO - Niš 1
4Raičević Radica
''
URBAN DANCE STUDIO - Niš 1
5Vojkić Sara
''
URBAN DANCE STUDIO - Niš 1
6Živković Anita
''
BOOM 018 - Niš 1
7Bajin Emilija
','
Becejski
FREE DANCE - Zrenjanin 1
8Kevrešanov Milica
','
Becejski
FREE DANCE - Zrenjanin 1
9Vuksanović Dijana
','
Becejski
FREE DANCE - Zrenjanin 1
10Miljković Elena
''
FIESTA - Kragujevac 1
11Ranđelović Maša
''
URBAN DANCE STUDIO - Niš 1
2468 KVT B razred Disco Dance Junior Solo F
1Živković Kalina
''
BOOM 018 - Niš 1
2Arsić Andjela
''
BOOM 018 - Niš 1
3Petrović Aleksndra
''
BOOM 018 - Niš 1
4Čakarević Nađa
''
DOLLS - Kragujevac 1
5Simovic Milica
''
DOLLS - Kragujevac 1
2488 KVT B razred Disco Dance Child Duo
1Anđelković Jovana
Kevrešanov Milica
','
Becejski
FREE DANCE - Zrenjanin 2
2489 KVT B razred Disco Dance Junior Duo
1Dimitrijević Danica
Dimitrijević Ljubica
''
BOOM 018 - Niš 2
2Mijailović Mina
Pantelić Dušica
''
FIESTA - Kragujevac 2
3Zatežić Ivana
Parezanović Jana
''
Jelena Đokić
STAR DANCE - Čačak 2
2490 KVT B razred Disco Dance Youth Duo
1Arsov Snežana
Marković Iva
''
FIESTA - Kragujevac 2
2502 KVT B razred Disco Dance Child Mali tim
1DISCO KIDS
''
Nikolić Nastasija
URBAN DANCE STUDIO - Niš 7
2503 KVT B razred Disco Dance Junior Mali tim
1NEW GIRLS
''
Ivana Đorđević
URBAN DANCE STUDIO - Niš 5
2DISCO GIRLS
''
Rajković Petra
URBAN DANCE STUDIO - Niš 7
3Progressive BOOM kids
''
Andjela Petkovic
BOOM 018 - Niš 7
2508 KVT B razred Disco Dance Kids Veliki tim
1MINI BOOM
''
Blagojević Sanja i Aleksić Jelena
BOOM 018 - Niš 10
2509 KVT B razred Disco Dance Child Veliki tim
1NEW DISCO
''
Rajković Petra
URBAN DANCE STUDIO - Niš 15
2Progressive BOOM kids
''
Andjela Petkovic
BOOM 018 - Niš 13
3Energy Boom Kids
''
Martina Stevanovic i Sanja Blagojevic
BOOM 018 - Niš 9
2510 KVT B razred Disco Dance Junior Veliki tim
1Juniors 2
''
FIESTA - Kragujevac 14
2United
''
Danijela Sagic
BOLERO - Požarevac 11
3DOLLSICE
''
Jelena Bugarcic Savic Tijana
DOLLS - Kragujevac 13
2621 KVT B razred Hip Hop Child Veliki tim
1SWEET HEART
'Switch'
Teodora Subotin
RMP KOLUBARA - Lazarevac 9
2692 KVT B razred Street Dance Show Junior Solo F
1Đerić Iva
'Modern art'
Tim Free Dance
FREE DANCE - Zrenjanin 1
2Stanković Jana
'Vajana'
Anđela Asanović
FIESTA - Kragujevac 1
3440 KVT C razred Jazz ballet Child Duo
1Atanasković Mia
Božović Milica
'Friendship'
Irena Arbajter - Janković
KREATIVA - Beograd 2
3923 KVT C razred Disco Dance Child Solo F
1Aleksić Jelena
''
BOOM 018 - Niš 1
2Golubović Nađa
''
BOOM 018 - Niš 1
3Jovanović Anastasija
''
BOOM 018 - Niš 1
4Randjelović Lena
''
BOOM 018 - Niš 1
5Šljivić Natalija
''
BOOM 018 - Niš 1
6Živković Anđelija
''
BOOM 018 - Niš 1
3924 KVT C razred Disco Dance Junior Solo F
1Petrović Una
''
BOOM 018 - Niš 1
3965 KVT C razred Disco Dance Child Veliki tim
1SPARKLES
''
Ivana Đorđević
URBAN DANCE STUDIO - Niš 10
4070 KVT C razred Hip Hop Child Mali tim
1Aurora
'Descendants'
AURORA - Beograd 8
Compiled by MasterDance ® MasterSoft