DP i KVT savremeni ples Čačak - 20.07.2018


PRIJAVLJENI KLUBOVI (na dan : 18.08.2019)
R.brKlubSolo F Solo M Solo Duo Trio Mali tim Veliki timMega tim TakmičaraPlesanja
1AURORA - Beograd188
2BEODANCE - Beograd199112735
3BOLERO - Požarevac222628
4BOOM 018 - Niš1814157098
5DANCE FACTORY - Beograd1231518
6DOLLS - Kragujevac3112023
7FIESTA - Kragujevac195235794
8FREE DANCE - Zrenjanin11222539
9HEART DANCE TEAM - Novi Sad43212139
10KREATIVA - Beograd441222050
11MASTER DANCE - Novi Sad144525086
12RMP KOLUBARA - Lazarevac2211623
13STAGE DANCE STUDIO - Novi Sad52145465
14STAR DANCE - Čačak71222125
15STUDIO FIVE - Novi Sad423959
16URBAN DANCE STUDIO - Niš81336170
Ukupno128113112728530760
Compiled by MasterDance ® MasterSoft