Takmičenje I lige početnog nivoa Beograd 04.06.2017
SATNICA - ( Ažurirana: 02.06.2017 )
VremeKategorija Kolo Takmičara
10:30Predškolci LA (CC RU JV) - Solo LA FINALE 2
10:36Ml.Pioniri LA (CC RU JV) - Solo LA FINALE 8
+ Pioniri LA (CC RU JV) - Solo LA FINALE 8
10:42Predškolci ST (EV TG QS) - Solo ST FINALE 1
+ Ml.Pioniri ST (EV TG QS) - Solo ST FINALE 2
+ Ml.Omladinci ST (EV TG QS) - Solo ST FINALE 1
10:45Pioniri ST (EV TG QS) - Solo ST FINALE 3
+ Pioniri ST (EV QS) - Duo ST FINALE 1
+ Ml.Pioniri ST (EV QS) - Duo ST FINALE 1
10:48Ml.Pioniri LA (CC JV) - Duo LA FINALE 5
+ Predškolci LA (CC JV) - Duo LA FINALE 1
+ Ml.Omladinci LA (CC JV) - Duo LA FINALE 3
10:52Pioniri LA (CC JV) - Duo LA FINALE 3
+ Ml.Pioniri LA (CC JV) - Duo LA FINALE 4
10:56Pioniri LA (CC JV) - Duo LA FINALE 4
+ Ml.Pioniri LA (CC RU JV) - Duo LA FINALE 7
+ Ml.Omladinci LA (CC RU JV) - Duo LA FINALE 1
11:02Pioniri LA (CC RU JV) - Duo LA FINALE 6
+ Pioniri LA (CC RU JV) - Duo LA FINALE 6
11:08Predškolci E2 (EV i CC) FINALE 1
+ Pioniri E2 (EV i CC) FINALE 2
11:12Pioniri E3 (EV CC DISCO) FINALE 3
+ Ml.Pioniri E2 (EV i CC) FINALE 3
11:18Ml.Pioniri E3 (EV CC DISCO) FINALE 6
+ Ml.Omladinci E3 (EV CC DISCO) FINALE 3
11:24Predškolci E6 (EV TG QS CC RU JV) LA FINALE 1
+ Pioniri E6 (EV TG QS CC RU JV) LA FINALE 2
+ Omladinci E6 (EV TG QS CC RU JV) LA FINALE 2
11:27Ml.Pioniri E6 (EV TG QS CC RU JV) LA FINALE 1
+ Ml.Omladinci E6 (EV TG QS CC RU JV) LA FINALE 3
11:30Predškolci E4 (EV QS CC JIVE) FINALE 2
+ Ml.Pioniri E4 (EV QS CC JIVE) FINALE 2
+ Ml.Omladinci E4 (EV QS CC JIVE) FINALE 2
11:38Pioniri E4 (EV QS CC JIVE) FINALE 5
+ Omladinci E4 (EV QS CC JIVE) FINALE 1
+ St.omladinci E4 (EV QS CC JIVE) FINALE 1
11:46Predškolci E6 (EV TG QS CC RU JV) ST FINALE 1
+ Pioniri E6 (EV TG QS CC RU JV) ST FINALE 2
+ Omladinci E6 (EV TG QS CC RU JV) ST FINALE 2
11:49Ml.Pioniri E6 (EV TG QS CC RU JV) ST FINALE 1
+ Ml.Omladinci E6 (EV TG QS CC RU JV) ST FINALE 3
11:52PROGLAŠENJE POBEDNIKA
12:00POČETNA LATINO Formacija Predškolci FINALE 1
12:04SINHRONIZOVANA LATINO Grupa Predškolci FINALE 1
12:08POČETNA LATINO Grupa Ml.pioniri FINALE 1
12:11POČETNA LATINO Formacija Ml.pioniri FINALE 1
12:15POČETNA LATINO Grupa Pioniri FINALE 1
12:18POČETNA LATINO Formacija Pioniri FINALE 2
12:26TAKMIČARSKA LATINO Grupa Pioniri FINALE 2
12:32TAKMIČARSKA LATINO Formacija Pioniri FINALE 2
12:40SINHRONIZOVANA LATINO Grupa Pioniri FINALE 2
12:46SINHRONIZOVANA LATINO Formacija Pioniri FINALE 1
12:50SINHRONIZOVANA LATINO Grupa Ml.omladinci FINALE 2
12:56TAKMIČARSKA STANDARD Formacija Pioniri FINALE 1
13:00SINHRONIZOVANA LATINO Formacija Ml.omladinci FINALE 1
13:04POČETNA LATINO Formacija Omladinci FINALE 1
13:08SINHRONIZOVANA LATINO Formacija Omladinci FINALE 1
13:12POČETNA LATINO Formacija St.omladinci FINALE 1
13:16SINHRONIZOVANA LATINO Formacija St.omladinci FINALE 1
13:20PROGLAŠENJE POBEDNIKA
Compiled by MasterDance ® MasterSoft