Takmičenje I lige početnog nivoa Beograd 16.12.2017
SATNICA - ( Ažurirana: 15.12.2017 20:59 )
VremeKategorija Kolo Takmičara
10:00Ml.Pioniri LA (CC RU JV) - Solo LA ( 1) FINALE 7
46 - Jovanović Leonora / / 2 STEP - Šid
47 - Sekulić Manuela / / RONDA - Sombor
48 - Simić Aleksa / / VOJVODINA DENS - Novi Sad
53 - Vrbljanac Anđelina / / RONDA - Sombor
54 - Vrbljanac Teodora / / RONDA - Sombor
55 - Šefer Izabela / / RONDA - Sombor
56 - Čačić Dragana / / RONDA - Sombor
10:06Ml.Pioniri LA (CC RU JV) - Solo LA ( 1) FINALE 7
44 - Bojanić Teodora / / ART OF DANCE - Beograd
45 - Jajić Jelena / / RONDA - Sombor
49 - Stojačić Lenka / / RONDA - Sombor
50 - Tomić Iva / / RONDA - Sombor
51 - Trifković Jovana / / 2 STEP - Šid
52 - Vidović Anđela / / RONDA - Sombor
57 - Đinić Emilija / / RONDA - Sombor
10:12Pioniri LA (CC RU JV) - Solo LA ( 1) FINALE 10
62 - Ivan Nataša / / RONDA - Sombor
64 - Krpež Jovana / / RONDA - Sombor
66 - Miljković Jovana / / 2 STEP - Šid
67 - Milojević Ivona / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
71 - Predojević Sandra / / VOJVODINA DENS - Novi Sad
72 - Proković Hana / / ART OF DANCE - Beograd
73 - Selik Brigita / / RONDA - Sombor
74 - Sečujski Lena / / RONDA - Sombor
76 - Šupica Tamara / / RONDA - Sombor
77 - Živanović Jovana / / ART OF DANCE - Beograd
10:18Pioniri LA (CC RU JV) - Solo LA ( 1) FINALE 10
58 - Adžić Bojana / / ART OF DANCE - Beograd
59 - Aroki Klara / / RONDA - Sombor
60 - Delić Milica / / RONDA - Sombor
61 - Eror Tamara / / RONDA - Sombor
63 - Kovač Mila / / VOJVODINA DENS - Novi Sad
65 - Lazić Maja / / ART OF DANCE - Beograd
68 - Mirović Nina / / ART OF DANCE - Beograd
69 - Opačić Jelena / / RONDA - Sombor
70 - Pešić Ana / / RONDA - Sombor
75 - Trifković Lena / / NATALIJA I IVICA - Beograd
10:24Ml.Omladinci LA (CC RU JV) - Solo LA ( 1) FINALE 2
78 - Radojčić Mina / / BEST - Beograd
79 - Štrangarić Melita / / RONDA - Sombor
+ Omladinci LA (CC RU JV) - Solo LA ( 1) FINALE 1
80 - Marković Anja / / VOJVODINA DENS - Novi Sad
+ Predškolci LA (CC RU JV) - Solo LA ( 1) FINALE 1
43 - Bilandžija Nina / / ART OF DANCE - Beograd
10:30Ml.Pioniri ST (EV TG QS) - Solo ST ( 1) FINALE 1
107 - Simić Aleksa / / VOJVODINA DENS - Novi Sad
+ Pioniri ST (EV TG QS) - Solo ST ( 1) FINALE 2
108 - Lazić Maja / / ART OF DANCE - Beograd
109 - Proković Hana / / ART OF DANCE - Beograd
+ Ml.Omladinci ST (EV TG QS) - Solo ST ( 1) FINALE 1
110 - Savkić Nevena / / 2 STEP - Šid
10:36Pioniri LA (SA CC RU JV) - Solo LA ( 1) FINALE 4
111 - Cumić Lara / / BEST - Beograd
112 - Jović Lara / / BEST - Beograd
113 - Milanović Sofija / / BEST - Beograd
114 - Stojković Tamara / / BEST - Beograd
10:44Ml.Omladinci LA (SA CC RU JV) - Solo LA ( 1) FINALE 6
115 - Arizanović Anđela / / BEST - Beograd
116 - Musulin Katarina / / BEST - Beograd
117 - Pantelić Anastasija / / BEST - Beograd
118 - Todorović Sofija / / BEST - Beograd
119 - Trisić Anja / / BEST - Beograd
120 - Živanović Jana / / BEST - Beograd
10:52Ml.Pioniri LA (CC JV) - Duo LA ( 1) FINALE 5
37 - Kukolj Danijela - Marinković Lenka / / BEODANCE - Beograd
38 - Mihajlović Mara - Ljubojević Anja / / KOLOSEUM - Novi Beograd
39 - Milošević Anja - Stojanović Dunja / / BEODANCE - Beograd
40 - Savić Sara - Drobnjak Helena / / BEODANCE - Beograd
41 - Čojbašić Maša - Marković Manja / / BEODANCE - Beograd
+ Predškolci LA (CC JV) - Duo LA ( 1) FINALE 1
36 - Bošnjak Staša - Sekulić Anđela / / RONDA - Sombor
+ Pioniri LA (CC JV) - Duo LA ( 1) FINALE 1
42 - Knežević Mina - Stanković Saša / / KOLOSEUM - Novi Beograd
10:56Ml.Pioniri LA (CC RU JV) - Duo LA ( 1) FINALE 12
81 - Dujaković Emilija - Stevanović Elena / / 2 STEP - Šid
82 - Jarabek Milana - Erić Marina / / 2 STEP - Šid
83 - Jovanović Miona - Lakičin Nina / / BEODANCE - Beograd
84 - Kojičić Nađa - Jovanović Emilija / / DARE TO DANCE - Beograd
85 - Komad Sara - Matić Tara / / DARE TO DANCE - Beograd
86 - Kostović Sofija - Grozdanić Mihaila / / BEODANCE - Beograd
87 - Martać Monika - Simunović Aleksandra / / DARE TO DANCE - Beograd
88 - Ošapović Natalija - Špadijer Nataša / / DARE TO DANCE - Beograd
89 - Radonjić Lenka - Drašković Nađa / / DARE TO DANCE - Beograd
90 - Uzelac Jelena - Soknić Milica / / BEODANCE - Beograd
91 - Veličković Natalija - Perović Helena / / BEODANCE - Beograd
92 - Vidović Anđela - Sekulić Manuela / / RONDA - Sombor
11:02Pioniri LA (CC RU JV) - Duo LA ( 1) FINALE 11
93 - Burgić Anastasija - Burgić Teodora / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
94 - Drašković Nađa - Ignjatović Dorotea / / DARE TO DANCE - Beograd
95 - Gajić Jovana - Milutinović Milana / / 2 STEP - Šid
96 - Lazić Maja - Proković Hana / / ART OF DANCE - Beograd
97 - Lazić Una - Dejović Valentina / / DARE TO DANCE - Beograd
98 - Maksimović Natalija - Damnjanović Sara / / DARE TO DANCE - Beograd
99 - Medić Teodora - Pajkanović Petra / / 2 STEP - Šid
100 - Mrvaljević Milica - Kovačević Emilija / / 2 STEP - Šid
101 - Popović Magdalena - Komad Sara / / DARE TO DANCE - Beograd
102 - Radonjić Lenka - Jaramaz Nina / / DARE TO DANCE - Beograd
103 - Špadijer Nataša - Stanković Jana / / DARE TO DANCE - Beograd
11:08Ml.Omladinci LA (CC RU JV) - Duo LA ( 1) FINALE 2
104 - Popov Jana - Mileusnić Danica / / DARE TO DANCE - Beograd
105 - Prokić Aleksandra - Simović Teodora / / DARE TO DANCE - Beograd
+ Omladinci LA (CC RU JV) - Duo LA ( 1) FINALE 1
106 - Travica Iva - Spasović Marina / / ART OF DANCE - Beograd
11:14Ml.Pioniri E3 (EV CC DISCO) ( 1) FINALE 3
10 - Andrejević Petar - Stefanović Dunja / / BEST - Beograd
11 - Jojić Andrej - Milenković Dunja / / SPIN - Beograd
12 - Palija Nikola - Ivković Nikolina / / SPIN - Beograd
+ Omladinci E3 (EV CC DISCO) ( 1) FINALE 1
14 - Vuković Janko - Šulejić Anđela / / SPIN - Beograd
+ Pioniri E3 (EV CC DISCO) ( 1) FINALE 1
13 - Žekić Nemanja - Opačić Jelena / / RONDA - Sombor
11:20Ml.Pioniri E2 (EV i CC) ( 1) FINALE 8
1 - Andrejević Strahinja - Jonić Hristina / / BEODANCE - Beograd
2 - Koberski Laslo - Jajić Jelena / / RONDA - Sombor
3 - Micić Relja - Cvejić Vida / / BEODANCE - Beograd
4 - Mitić Boris - Mitić Teodora / / KOLOSEUM - Novi Beograd
5 - Mitić Lazar - Simonović Ema / / KOLOSEUM - Novi Beograd
6 - Savković Petar - Marković Dunja / / BEODANCE - Beograd
7 - Sekulić Sergej - Čačić Dragana / / RONDA - Sombor
8 - Tanasić Dimitrije - Stojanović Dunja / / BEODANCE - Beograd
+ Pioniri E2 (EV i CC) ( 1) FINALE 1
9 - Prokić Petar - Dukić Nađa / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
11:24Ml.Pioniri E4 (EV QS CC JIVE) ( 1) FINALE 2
15 - Radaković Ognjen - Podovac Ema / / KOLOSEUM - Novi Beograd
16 - Stanić Jakov - Grgić Sofija / / SPIN - Beograd
+ Ml.Omladinci E4 (EV QS CC JIVE) ( 1) FINALE 2
22 - Brcanski Slobodan - Žeželj Feja / / RONDA - Sombor
23 - Vajgand Tomislav - Volić Anja / / RONDA - Sombor
11:32Pioniri E4 (EV QS CC JIVE) ( 1) FINALE 5
17 - Bito Nikola - Koprenica Teodora / / RONDA - Sombor
18 - Božić Jakov - Selik Brigita / / RONDA - Sombor
19 - Dopuđa Dušan - Ferluga Iva / / LUNA - Čačak
20 - Prokić Petar - Janković Lena / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
21 - Čačić Luka - Aroki Klara / / RONDA - Sombor
+ Seniori E4 (EV QS CC JIVE) ( 1) FINALE 1
24 - Niković Marko - Franjo Gabriela / / RONDA - Sombor
11:40Predškolci E6 (EV TG QS CC RU JV) LA . ( 1) FINALE 1
25 - Ranđelović Uroš - Starceva Emilija / / VOJVODINA DENS - Novi Sad
+ Ml.Pioniri E6 (EV TG QS CC RU JV) LA . ( 1) FINALE 2
26 - Donić Konstantin - Martać Monika / / DARE TO DANCE - Beograd
27 - Čutović Nikola - Šipetić Milica / / LUNA - Čačak
+ Ml.Omladinci E6 (EV TG QS CC RU JV) LA . ( 1) FINALE 2
33 - Danilović Danilo - Danilović Jana / / BEST - Beograd
34 - Despotović Mane - Cabrić Milica / / BEST - Beograd
11:46Pioniri E6 (EV TG QS CC RU JV) LA . ( 1) FINALE 5
28 - Borović Vuk - Bilbija Marija / / LUNA - Čačak
29 - Drobnjak Darko - Belić Nina / / DARE TO DANCE - Beograd
30 - Kresojvić Luka - Petković Lenka / / DARE TO DANCE - Beograd
31 - Šćepanović Nikola - Babić Tisa / / BEODANCE - Beograd
32 - Đorđević Aleksa - Toković Selena / / DARE TO DANCE - Beograd
+ St.omladinci E6 (EV TG QS CC RU JV) LA . ( 1) FINALE 1
35 - Aleksić Nemanja - Ivan Sanja / / RONDA - Sombor
11:52Predškolci E6 (EV TG QS CC RU JV) ST . ( 1) FINALE 1
25 - Ranđelović Uroš - Starceva Emilija / / VOJVODINA DENS - Novi Sad
+ Ml.Pioniri E6 (EV TG QS CC RU JV) ST . ( 1) FINALE 2
26 - Donić Konstantin - Martać Monika / / DARE TO DANCE - Beograd
27 - Čutović Nikola - Šipetić Milica / / LUNA - Čačak
+ Ml.Omladinci E6 (EV TG QS CC RU JV) ST . ( 1) FINALE 2
33 - Danilović Danilo - Danilović Jana / / BEST - Beograd
34 - Despotović Mane - Cabrić Milica / / BEST - Beograd
11:58Pioniri E6 (EV TG QS CC RU JV) ST . ( 1) FINALE 5
28 - Borović Vuk - Bilbija Marija / / LUNA - Čačak
29 - Drobnjak Darko - Belić Nina / / DARE TO DANCE - Beograd
30 - Kresojvić Luka - Petković Lenka / / DARE TO DANCE - Beograd
31 - Šćepanović Nikola - Babić Tisa / / BEODANCE - Beograd
32 - Đorđević Aleksa - Toković Selena / / DARE TO DANCE - Beograd
+ St.omladinci E6 (EV TG QS CC RU JV) ST . ( 1) FINALE 1
35 - Aleksić Nemanja - Ivan Sanja / / RONDA - Sombor
12:04PROGLAŠENJE POBEDNIKA
12:30SINHRONIZOVANA LATINO Grupa Predškolci ( 1) FINALE 1
131 - VOŠINE BEBE / "Makarena" / VOJVODINA DENS - Novi Sad
12:33POČETNA LATINO Formacija Ml.pioniri ( 1) FINALE 1
123 - RMP BLA / "BLA BLA" / RMP KOLUBARA - Lazarevac
12:36SINHRONIZOVANA LATINO Grupa Ml.pioniri ( 1) FINALE 1
132 - Pahuljice / / FIESTA - Kragujevac
12:39SINHRONIZOVANA LATINO Formacija Ml.pioniri ( 1) FINALE 3
138 - Dance Babys / "Dance Babys Latino mix" / LUNA - Čačak
139 - SUPERSTARS / "LATIN FEVER" / DARE TO DANCE - Beograd
140 - Šapice / "Šapice" / BEST - Beograd
12:48POČETNA LATINO Grupa Pioniri ( 1) FINALE 1
121 - Sweet heart / "Latino" / RMP KOLUBARA - Lazarevac
12:51POČETNA LATINO Formacija Pioniri ( 1) FINALE 3
124 - Beodance / "Rio" / BEODANCE - Beograd
125 - Latin Stars / "Latin stars" / 2 STEP - Šid
13:00TAKMIČARSKA LATINO Grupa Pioniri ( 1) FINALE 1
128 - Latin Ladies / "LATIN LADIES" / VOJVODINA DENS - Novi Sad
13:03TAKMIČARSKA LATINO Formacija Pioniri ( 1) FINALE 1
130 - RMP PIONIRKE / "Jack is back" / RMP KOLUBARA - Lazarevac
13:06SINHRONIZOVANA LATINO Grupa Pioniri ( 1) FINALE 2
133 - Latin Stars / "Latin Stars" / 2 STEP - Šid
134 - Aurora / "Latin mix" / AURORA - Beograd
13:11SINHRONIZOVANA LATINO Formacija Pioniri ( 1) FINALE 3
141 - Aurora / "Fireball" / AURORA - Beograd
142 - Fashion girls / "Fashion girls" / BEST - Beograd
143 - STAR DUST / "LATIN EXPLOSION" / DARE TO DANCE - Beograd
13:20POČETNA LATINO Formacija Ml.omladinci ( 1) FINALE 1
126 - Ronda 3 / "Ronda 3" / RONDA - Sombor
13:23SINHRONIZOVANA LATINO Grupa Ml.omladinci ( 1) FINALE 3
135 - Beodance / "Sugar" / BEODANCE - Beograd
136 - Ronda 1 / "Ronda 1" / RONDA - Sombor
137 - Beodance / "Poker Face" / BEODANCE - Beograd
13:31POČETNA LATINO Grupa Omladinci ( 1) FINALE 1
122 - Beodance / "Bruno Madness" / BEODANCE - Beograd
13:34POČETNA LATINO Formacija Omladinci ( 1) FINALE 1
127 - Ronda 2 / "Ronda 2" / RONDA - Sombor
13:37TAKMIČARSKA LATINO Grupa St.omladinci ( 1) FINALE 1
129 - Beodance / "Jessy" / BEODANCE - Beograd
13:40PROGLAŠENJE POBEDNIKA
14:00KRAJ TAKMIČENJA
Compiled by MasterDance ® MasterSoft