Takmičenje I lige početnog nivoa Lajkovac 17.03.2018

SATNICA (ažurirana : 16.03.2018 21:19)
Vreme KategorijaKoloTakmičara
10:30Ml.pioniri LA (CC RU JV) - SoloLA ( 1) FINALE 7
40 - Kozina Marija / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
41 - Lazić Magdalena / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
42 - Mandić Nađa / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
43 - Milidrag Nikolina / / FIESTA - Novi Sad
44 - Rangelov Hristina / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
45 - Stojačić Lenka / / RONDA - Sombor
46 - Vrbljanac Teodora / / RONDA - Sombor
10:36Pioniri LA (CC RU JV) - SoloLA ( 1) FINALE 9
47 - Erić Elena / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
48 - Ivan Nataša / / RONDA - Sombor
51 - Lazić Maja / / RITMO LATINO - Novi Sad
54 - Probojčević Milica / / RONDA - Sombor
55 - Tomić Iva / / RONDA - Sombor
56 - Urošević Iva / / FIESTA - Novi Sad
60 - Đinić Emilija / / RONDA - Sombor
95 - Proković Hana / / ART OF DANCE - Beograd
96 - Živanović Jana / / ART OF DANCE - Beograd
10:42Pioniri LA (CC RU JV) - SoloLA ( 1) FINALE 7
49 - Kovačević Marija / / FIESTA - Novi Sad
50 - Krpež Jovana / / RONDA - Sombor
52 - Janković Lena / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
53 - Paroški Jovana / / FIESTA - Novi Sad
57 - Vrbljanac Anđelina / / RONDA - Sombor
58 - Šefer Izabela / / RONDA - Sombor
59 - Čumić Lara / / BEST - Beograd
94 - Mirović Nina / / ART OF DANCE - Beograd
10:48Ml.omladinci LA (CC RU JV) - SoloLA ( 1) FINALE 8
61 - Cvetićanin Nikoleta / / FIESTA - Novi Sad
62 - Delić Milica / / RONDA - Sombor
63 - Opačić Jelena / / RONDA - Sombor
64 - Pešić Ana / / RONDA - Sombor
65 - Relić Ivana / / RONDA - Sombor
66 - Sečujski Lena / / RONDA - Sombor
67 - Toškov Nevena / / BEODANCE - Beograd
68 - Štrangarić Melita / / RONDA - Sombor
10:54Ml.pioniri LA (CC JV) - DuoLA ( 1) FINALE 6
24 - Bošnjak Staša - Sekulić Anđela / / RONDA - Sombor
25 - Jovanović Miona - Presetnik Sara / / BEODANCE - Beograd
26 - Soknić Milica - Veličković Natalija / / BEODANCE - Beograd
27 - Spasić Dunja - Arsenijević Anja / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
28 - Uzelac Jelena - Kostović Sofija / / BEODANCE - Beograd
29 - Đokanović Katarina - Novaković Nevena / / BEODANCE - Beograd
+ Pioniri LA (CC RU JV) - duoLA ( 1) FINALE 1
98 - Proković Hana - Živanović Jana / / ART OF DANCE - Beograd
11:00Pioniri LA (CC JV) - DuoLA ( 1) FINALE 5
30 - Janković Lena - Milojević Ivona / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
31 - Kovačević Marija - Paroški Jovana / / FIESTA - Novi Sad
32 - Mitković Sara - Tadić Hana / / BEODANCE - Beograd
33 - Urošević Iva - Milidrag Nikolina / / FIESTA - Novi Sad
34 - Vukajlović Nina - Begović Anja / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
+ Omladinci LA (SA CC RU JV) - DuoLA ( 1) FINALE 1
69 - Cvetković Isidora - Vučić Anja / / BEODANCE - Beograd
+ Ml.omladinci LA (CC JV) - DuoLA ( 1) FINALE 1
35 - Cvetićanin Nikoleta - Paroški Jovana / / FIESTA - Novi Sad
11:08Ml.pioniri ST (EV QS) - DuoST ( 1) FINALE 3
37 - Antonijević Mila - Jeremić Nađa / / SPIN - Beograd
38 - Vujić Milica - Bobić Tijana / / SPIN - Beograd
39 - Đurašković Anđelija - Đakić Tatjana / / SPIN - Beograd
+ Pioniri ST (EV TG QS) - SoloST ( 1) FINALE 3
51 - Lazić Maja / / RITMO LATINO - Novi Sad
95 - Proković Hana / / ART OF DANCE - Beograd
97 - Simić Aleksa / / VOJVODINA DENS - Novi Sad
+ Predškolci ST (EV QS) - DuoST ( 1) FINALE 1
36 - Blažević Tatjana - Miladinović Sofija / / SPIN - Beograd
11:14Predškolci E2 (EV i CC) ( 1) FINALE 1
1 - Mitrović Strahinja - Gligorić Petra / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
+ Pioniri E2 (EV i CC) ( 1) FINALE 3
4 - Novaković Dušan - Toškov Ivana / / BEODANCE - Beograd
5 - Sekulić Sergej - Čačić Dragana / / RONDA - Sombor
93 - Simić Aleksa - Urazova Anna / / VOJVODINA DENS - Novi Sad
+ Ml.pioniri E2 (EV i CC) ( 1) FINALE 2
2 - Jakovljević Mihajlo - Masoničić Katarina / / SPIN - Beograd
3 - Koberski Laslo - Jajić Jelena / / RONDA - Sombor
11:18Ml.pioniri E3 (EV CC DISCO) ( 1) FINALE 2
6 - Andrejević Petar - Stefanović Dunja / / BEST - Beograd
7 - Turuntaš Petar - Čutović Kjara / / LUNA - Čačak
+ Pioniri E3 (EV CC DISCO) ( 1) FINALE 2
8 - Jojić Andrej - Milenković Dunja / / SPIN - Beograd
9 - Palija Nikola - Ivković Nikolina / / SPIN - Beograd
11:24Ml.omladinci E3 (EV CC DISCO) ( 1) FINALE 2
10 - Božić Jakov - Vaslović Vanesa / / RONDA - Sombor
11 - Žekić Nemanja - Opačić Jelena / / RONDA - Sombor
+ Ml.omladinci E4 (EV QS CC JIVE) ( 1) FINALE 2
14 - Bito Nikola - Koprenica Teodora / / RONDA - Sombor
15 - Brcanski Slobodan - Žeželj Feja / / RONDA - Sombor
+ Pioniri E4 (EV QS CC JIVE) ( 1) FINALE 1
13 - Čačić Luka - Aroki Klara / / RONDA - Sombor
+ Ml.pioniri E4 (EV QS CC JIVE) ( 1) FINALE 1
12 - Stanić Jakov - Grgić Sofija / / SPIN - Beograd
11:32Omladinci E4 (EV QS CC JIVE) ( 1) FINALE 1
16 - Dragnić Miloš - Milenković Anđela / / BEODANCE - Beograd
+ Seniori E4 (EV QS CC JIVE) ( 1) FINALE 1
19 - Niković Marko - Stojisavljević Jana / / RONDA - Sombor
+ St.omladinci E4 (EV QS CC JIVE) ( 1) FINALE 2
17 - Aleksić Nemanja - Link Elena / / RONDA - Sombor
18 - Vuković Janko - Šulejić Anđela / / SPIN - Beograd
11:40Pioniri E6 (EV TG QS CC RU JV)LA . ( 1) FINALE 1
20 - Marković Lazar - Čumić Lara / / BEST - Beograd
+ Seniori E6 (EV TG QS CC RU JV)LA . ( 1) FINALE 1
23 - Pejčić Danijel - Spasić Anastasija / / BEODANCE - Beograd
+ Omladinci E6 (EV TG QS CC RU JV)LA . ( 1) FINALE 1
22 - Despotović Mane - Čabrić Milica / / BEST - Beograd
+ Ml.omladinci E6 (EV TG QS CC RU JV)LA . ( 1) FINALE 1
21 - Danilović Danilo - Danilović Jana / / BEST - Beograd
11:46Pioniri E6 (EV TG QS CC RU JV)ST . ( 1) FINALE 1
20 - Marković Lazar - Čumić Lara / / BEST - Beograd
+ Seniori E6 (EV TG QS CC RU JV)ST . ( 1) FINALE 1
23 - Pejčić Danijel - Spasić Anastasija / / BEODANCE - Beograd
+ Omladinci E6 (EV TG QS CC RU JV)ST . ( 1) FINALE 1
22 - Despotović Mane - Čabrić Milica / / BEST - Beograd
+ Ml.omladinci E6 (EV TG QS CC RU JV)ST . ( 1) FINALE 1
21 - Danilović Danilo - Danilović Jana / / BEST - Beograd
11:52POČETNA LATINO Formacija Ml.pioniri ( 1) FINALE 2
70 - RMP Snežanice / "Snežana i sedam patuljaka" / RMP KOLUBARA - Lazarevac
71 - RMP mlađi pioniri / "Bla Bla" / RMP KOLUBARA - Lazarevac
12:00SINHRONIZOVANA LATINO Grupa Ml.pioniri ( 1) FINALE 2
76 - Spin zvezdice 2 / "A" / SPIN - Beograd
77 - Šapice / "SAPICE" / BEST - Beograd
12:06POČETNA LATINO Formacija Pioniri ( 1) FINALE 1
72 - RMP PIONIRKE / "BLA BLA" / RMP KOLUBARA - Lazarevac
12:10TAKMIČARSKA LATINO Grupa Ml.omladinci ( 1) FINALE 1
73 - Latin Ladies / "Latin Ladies" / VOJVODINA DENS - Novi Sad
12:13SINHRONIZOVANA LATINO Grupa Pioniri ( 1) FINALE 1
78 - Aurora / "Latino mix" / AURORA - Beograd
12:16SINHRONIZOVANA LATINO Formacija Pioniri ( 1) FINALE 2
85 - Dance Babys / "Rain over me" / LUNA - Čačak
86 - Sweet heart / "Latino" / RMP KOLUBARA - Lazarevac
12:24TAKMIČARSKA STANDARD Grupa Ml.omladinci ( 1) FINALE 1
75 - Latin Ladies / "Ballroom story" / VOJVODINA DENS - Novi Sad
12:27SINHRONIZOVANA LATINO Grupa Ml.omladinci ( 1) FINALE 3
79 - Beodance / "Sugar" / BEODANCE - Beograd
80 - Ronda 4 / "Ronda 4" / RONDA - Sombor
82 - Spin zvezdice 1 / "A" / SPIN - Beograd
12:36SINHRONIZOVANA LATINO Formacija Omladinci ( 1) FINALE 1
90 - Ronda 3 latino / "Ronda 3 latino" / RONDA - Sombor
12:40SINHRONIZOVANA LATINO Formacija Ml.omladinci ( 1) FINALE 3
87 - Aurora / "Happy" / AURORA - Beograd
88 - Fashion girls / "Fashion girls" / BEST - Beograd
89 - Panterke / "Rio" / BEODANCE - Beograd
12:52TAKMIČARSKA LATINO Grupa Omladinci ( 1) FINALE 1
74 - Ronda 2 / "Ronda 2" / RONDA - Sombor
12:55SINHRONIZOVANA STANDARD Formacija Omladinci ( 1) FINALE 1
92 - Ronda 3 standard / "Ronda 3 standard" / RONDA - Sombor
12:59SINHRONIZOVANA LATINO Grupa St.omladinci ( 1) FINALE 2
83 - Aurora / "Hit the dance floor" / AURORA - Beograd
84 - Ronda 1 / "Ronda 1" / RONDA - Sombor
13:05SINHRONIZOVANA LATINO Formacija St.omladinci ( 1) FINALE 1
91 - Diamonds / "Jessy" / BEODANCE - Beograd
13:09PROGLAŠENJE POBEDNIKA
Compiled by MasterDance ® MasterSoft