Takmičenja I lige početnog nivoa Beograd 22.04.2018
SATNICA - ( Ažurirana: 21.04.2018 21:10 )
VremeKategorija Kolo Takmičara
09:00Ml.pioniri (CC JV) - Solo LA ( 1) FINALE 1
15 - Stojkov Lana / / RITMO LATINO - Novi Sad
+ Ml.omladinci (CC JV) - Solo LA ( 1) FINALE 1
17 - Radić Isidora / / RITMO LATINO - Novi Sad
+ Omladinci (CC JV) - Solo LA ( 1) FINALE 2
18 - Petrović Teodora / / ART OF DANCE - Beograd
19 - Selmić Naida / / SANDOVAL - Tuzla
+ Pioniri (CC JV) - Solo LA ( 1) FINALE 1
16 - Lubić Belma / / SANDOVAL - Tuzla
09:04Pioniri (CC RU JV) - Solo LA ( 1) FINALE 6
32 - Domazet Emma / / RITMO LATINO - Novi Sad
33 - Lazić Maja / / RITMO LATINO - Novi Sad
34 - Mirović Nina / / ART OF DANCE - Beograd
35 - Proković Hana / / ART OF DANCE - Beograd
36 - Toškov Ivana / / BEODANCE - Beograd
37 - Živanović Jana / / ART OF DANCE - Beograd
09:10Ml.pioniri (CC RU JV) - Solo LA ( 1) FINALE 1
31 - Bilandžija Nina / / ART OF DANCE - Beograd
+ Ml.omladinci (CC RU JV) - Solo LA ( 1) FINALE 4
38 - Adžić Bojana / / ART OF DANCE - Beograd
39 - Bibić Nevena / / RITMO LATINO - Novi Sad
40 - Rašeta Sofija / / RITMO LATINO - Novi Sad
41 - Šalipur Nina / / RITMO LATINO - Novi Sad
09:16Pioniri (EV TG QS) - Solo ST ( 1) FINALE 3
47 - Domazet Emma / / RITMO LATINO - Novi Sad
48 - Lazić Maja / / RITMO LATINO - Novi Sad
49 - Proković Hana / / ART OF DANCE - Beograd
+ Ml.omladinci (EV TG QS) - Solo ST ( 1) FINALE 3
50 - Bibić Nevena / / RITMO LATINO - Novi Sad
51 - Rašeta Sofija / / RITMO LATINO - Novi Sad
52 - Šalipur Nina / / RITMO LATINO - Novi Sad
09:22Pioniri (SA CC RU JV) - Solo LA ( 1) FINALE 2
53 - Lakičin Nina / / BEODANCE - Beograd
54 - Savić Miljana / / BEODANCE - Beograd
+ Omladinci (CC JV) - Duo LA ( 1) FINALE 1
22 - Ilinčić Tamara - Lončar Marija / / KOLOSEUM - Novi Beograd
+ Ml.omladinci (CC JV) - Duo LA ( 1) FINALE 1
21 - Podovac Ema - Knežević Mina / / KOLOSEUM - Novi Beograd
+ Pioniri (CC JV) - Duo LA ( 1) FINALE 1
20 - Ljubojević Anja - Mihajlović Mara / / KOLOSEUM - Novi Beograd
09:30Ml.pioniri (EV QS) - Duo ST ( 1) FINALE 3
27 - Antonijević Mila - Jeremić Nađa / / SPIN - Beograd
28 - Nikolić Jana - Masoničić Katarina / / SPIN - Beograd
29 - Vujić Milica - Bobić Tijana / / SPIN - Beograd
+ Ml.omladinci (EV QS) - Solo ST ( 1) FINALE 1
24 - Radić Isidora / / RITMO LATINO - Novi Sad
+ Ml.omladinci (EV QS) - Duo ST ( 1) FINALE 1
30 - Vuković Teodora - Orlović Milica / / RITMO LATINO - Novi Sad
+ Predškolci (EV QS) - Duo ST ( 1) FINALE 1
26 - Blažević Tatjana - Miladinović Sofija / / SPIN - Beograd
09:34Pioniri (EV QS) - Solo ST ( 1) FINALE 1
23 - Lubić Belma / / SANDOVAL - Tuzla
+ Omladinci (EV QS) - Solo ST ( 1) FINALE 1
25 - Selmić Naida / / SANDOVAL - Tuzla
09:38Ml.pioniri (CC RU JV) - Duo LA ( 1) FINALE 2
42 - Kostović Sofija - Uzelac Jelena / / BEODANCE - Beograd
43 - Đokanović Katarina - Karić Alisa / / BEODANCE - Beograd
+ Pioniri (CC RU JV) - Duo LA ( 1) FINALE 2
44 - Proković Hana - Živanović Jana / / ART OF DANCE - Beograd
45 - Tadić Hana - Mitković Sara / / BEODANCE - Beograd
+ Ml.omladinci (CC RU JV) - Duo LA ( 1) FINALE 1
46 - Toškov Nevena - Šteta Teodora / / BEODANCE - Beograd
09:44Pioniri (SA CC RU JV) - Duo LA ( 1) FINALE 1
55 - Korolija Katarina - Jocović Hana / / BEODANCE - Beograd
+ Ml.omldinci (SA CC RU JV) - Duo LA ( 1) FINALE 4
56 - Lakičin Anastasija - Vujko Petra / / BEODANCE - Beograd
57 - Ostojić Dunja - Vujčić Vanja / / BEODANCE - Beograd
58 - Stankov Katarina - Grabundžija Jovana / / BEODANCE - Beograd
59 - Vučić Anja - Savić Jana / / BEODANCE - Beograd
09:52Ml.pioniri E2 (EV i CC) ( 1) FINALE 2
1 - Savković Petar - Marković Dunja / / BEODANCE - Beograd
2 - Ćurčić Mihajlo - Ćurčić Anđela / / RITMO LATINO - Novi Sad
+ Pioniri E2 (EV i CC) ( 1) FINALE 2
3 - Karabaš Vladimir - Dražić Anđa / / RITMO LATINO - Novi Sad
4 - Mesaroš Viktor - Stojković Sara / / RITMO LATINO - Novi Sad
09:56Pioniri E6 (EV TG QS CC RU JV) ST . ( 1) FINALE 2
12 - Karić Tarik - Jahić Lana / / SANDOVAL - Tuzla
13 - Marković Lazar - Čumić Lara / / BEST - Beograd
+ Ml.omladinci E6 (EV TG QS CC RU JV) ST . ( 1) FINALE 1
14 - Danilović Danilo - Danilović Jana / / BEST - Beograd
10:02Ml.pioniri E3 (EV CC DISCO) ( 1) FINALE 2
5 - Andrejević Petar - Stefanović Dunja / / BEST - Beograd
6 - Mitić Boris - Mitić Teodora / / KOLOSEUM - Novi Beograd
+ Omladinci E4 (EV QS CC JIVE ) ( 1) FINALE 1
11 - Dragnić Miloš - Milenković Anđela / / BEODANCE - Beograd
+ Pioniri E3 (EV CC DISCO) ( 1) FINALE 1
7 - Jojić Andrej - Milenković Dunja / / SPIN - Beograd
10:08Ml.pioniri E4 (EV QS CC JIVE) ( 1) FINALE 1
8 - Stanić Jakov - Grgić Sofija / / SPIN - Beograd
+ Pioniri E4 (EV QS CC JIVE) ( 1) FINALE 2
9 - Mitić Lazar - Simonović Ema / / KOLOSEUM - Novi Beograd
10 - Simić Aleksa - Urazova Ana / / VOJVODINA DENS - Novi Sad
10:16Pioniri E6 (EV TG QS CC RU JV) LA . ( 1) FINALE 2
12 - Karić Tarik - Jahić Lana / / SANDOVAL - Tuzla
13 - Marković Lazar - Čumić Lara / / BEST - Beograd
+ Ml.omladinci E6 (EV TG QS CC RU JV) LA . ( 1) FINALE 1
14 - Danilović Danilo - Danilović Jana / / BEST - Beograd
10:22PROGLAŠENJE POBEDNIKA
Compiled by MasterDance ® MasterSoft