Takmičenje I lige početnog nivoa Čačak 19.05.2018
SATNICA - ( Ažurirana: 18.05.2018 20:41 )
VremeKategorija Kolo Takmičara
10:00Ml.pioniri LA (CC RU JV) - Solo LA ( 1) FINALE 8
20 - Kozina Marija / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
21 - Lazić Magdalena / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
22 - Mandić Nađa / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
23 - Milićević Milica / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
24 - Nikolić Janja / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
26 - Rangelov Hristina / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
27 - Selaković Mia / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
28 - Veličković Natalija / / BEODANCE - Beograd
10:06Pioniri LA (CC RU JV) - Solo LA ( 1) FINALE 3
29 - Erić Elena / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
31 - Trifković Jovana / / 2 STEP - Šid
32 - Šteta Teodora / / BEODANCE - Beograd
+ Omladinci LA (CC RU JV) - Solo LA ( 1) FINALE 1
33 - Živaljević Nina / / NATALIJA I IVICA - Beograd
+ Ml.omladinci LA (CC RU JV) - Solo LA ( 1) FINALE 1
40 - Toškov Nevena / / BEODANCE - Beograd
10:12Ml.pioniri LA (CC JV) - Duo LA ( 1) FINALE 3
12 - Simunović Aleksandra - Nađ Katarina / / DARE TO DANCE - Beograd
13 - Slijepčević Lana - Minić Zvezda / / DARE TO DANCE - Beograd
14 - Srzentić Emilija - Vučković Lola / / DARE TO DANCE - Beograd
+ Pioniri LA (SA CC RU JV) - Solo LA ( 1) FINALE 1
43 - Lakičin Nina / / BEODANCE - Beograd
+ Ml.omladinci LA (SA CC RU JV) - Solo LA ( 1) FINALE 1
44 - Nikolić Andrea / / BEODANCE - Beograd
+ St.omladinci LA (SA CC RU JV) - Solo LA ( 1) FINALE 1
45 - Jovanović Jovana / / BEODANCE - Beograd
10:20Pioniri LA (CC JV) - Duo LA ( 1) FINALE 1
15 - Bođan Bogdana - Trišović Una / / DARE TO DANCE - Beograd
+ Omladinci LA (CC JV) - Solo LA ( 1) FINALE 1
11 - Petrović Teodora / / ART OF DANCE - Beograd
10:24Ml.pioniri LA (CC RU JV) - Duo LA ( 1) FINALE 2
34 - Uzelac Jelena - Kostović Sofija / / BEODANCE - Beograd
35 - Đokanović Katarina - Novaković Nevena / / BEODANCE - Beograd
+ Pioniri LA (CC RU JV) - Duo LA ( 1) FINALE 2
36 - Tadić Hana - Mitković Sara / / BEODANCE - Beograd
37 - Tomašić Emilija - Radović Milica / / BEODANCE - Beograd
10:30Ml.omladinci LA (SA CC RU JV) - Duo LA ( 1) FINALE 3
49 - Lakičin Anastasija - Vujko Petra / / BEODANCE - Beograd
50 - Popović Magdalena - Komad Sara / / DARE TO DANCE - Beograd
51 - Vučić Anja - Savić Jana / / BEODANCE - Beograd
10:38Ml.pioniri E6 (EV TG QS CC RU JV) ST . ( 1) FINALE 1
8 - Savić Dimitrije - Rikanović Nina / / FIESTA - Kragujevac
+ St.omladinci E6 (EV TG QS CC RU JV) ST . ( 1) FINALE 1
9 - Stević Nikola - Lilić Magdalena / / BEODANCE - Beograd
10:44Ml.omldinci LA (CC RU JV) - Duo LA ( 1) FINALE 2
38 - Dejović Valentina - Mileusnić Danica / / DARE TO DANCE - Beograd
39 - Jaramaz Nina - Komad Sara / / DARE TO DANCE - Beograd
10:50Pioniri LA (SA CC RU JV) - Duo LA ( 1) FINALE 3
46 - Komad Sara - Matić Tara / / DARE TO DANCE - Beograd
47 - Kuč Janja - Savić Miljana / / BEODANCE - Beograd
48 - Simunović Aleksandra - Špadijer Nataša / / DARE TO DANCE - Beograd
+ Omladinci LA (CC RU JV) - Duo LA ( 1) FINALE 1
41 - Popov Jana - Mileusnić Danica / / DARE TO DANCE - Beograd
10:58Predškolci E2 (EV i CC) ( 1) FINALE 3
1 - Popović Petar - Kovačević Una / / NATALIJA I IVICA - Beograd
2 - Mitrović Strahinja - Smiljanić Neda / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
3 - Popović Viktor - Kurko Katarina / / NATALIJA I IVICA - Beograd
+ Pioniri E2 (EV i CC) ( 1) FINALE 1
5 - Novaković Dušan - Toškov Ivana / / BEODANCE - Beograd
11:02Ml.pioniri E4 (EV QS CC JIVE) ( 1) FINALE 1
6 - Turuntaš Petar - Čutović Kjara / / LUNA - Čačak
+ Omladinci E4 (EV QS CC JIVE) ( 1) FINALE 1
7 - Dragnić Miloš - Milenković Anđela / / BEODANCE - Beograd
11:10Ml.pioniri E6 (EV TG QS CC RU JV) LA . ( 1) FINALE 1
8 - Savić Dimitrije - Rikanović Nina / / FIESTA - Kragujevac
+ St.omladinci E6 (EV TG QS CC RU JV) LA . ( 1) FINALE 1
9 - Stević Nikola - Lilić Magdalena / / BEODANCE - Beograd
11:16PROGLAŠENJE POBEDNIKA
11:30POČETNA LATINO Formacija Ml.pioniri ( 1) FINALE 1
54 - Snežanice / "Snežana i sedam patuljaka" / RMP KOLUBARA - Lazarevac
11:34POČETNA LATINO Formacija St.omladinci ( 1) FINALE 1
55 - BeoDance / "Diamonds - its time to play" / BEODANCE - Beograd
11:38SINHRONIZOVANA LATINO Grupa Predškolci ( 1) FINALE 1
65 - Natalija i Ivica / "New World" / NATALIJA I IVICA - Beograd
11:41SINHRONIZOVANA LATINO Grupa Ml.pioniri ( 1) FINALE 2
66 - Aurora / "Barby girls" / AURORA - Beograd
67 - Natalija i Ivica / "Tufnice" / NATALIJA I IVICA - Beograd
11:47TAKMIČARSKA LATINO Formacija Ml.pioniri ( 1) FINALE 1
59 - Pionirska RMP formacija / "BLA BLA" / RMP KOLUBARA - Lazarevac
11:51SINHRONIZOVANA LATINO Grupa Pioniri ( 1) FINALE 1
68 - Aurora / "Despacito" / AURORA - Beograd
11:54SINHRONIZOVANA LATINO Formacija Ml.omladinci ( 1) FINALE 2
73 - Allegro / "Latin mix" / ALLEGRO - Novi Sad
74 - Latin team / "SIA" / 2 STEP - Šid
12:02TAKMIČARSKA LATINO Formacija Pioniri ( 1) FINALE 2
60 - Dance Babys / "Rain over me" / LUNA - Čačak
61 - Pionirska RMP formacija / "BLA BLA" / RMP KOLUBARA - Lazarevac
12:10TAKMIČARSKA LATINO Grupa Ml.omladinci ( 1) FINALE 1
56 - Allegro / "Latin mix" / ALLEGRO - Novi Sad
12:13TAKMIČARSKA LATINO Formacija Ml.omladinci ( 1) FINALE 1
62 - Latin Stars / "Sofia" / 2 STEP - Šid
12:17SINHRONIZOVANA LATINO Grupa Ml.omladinci ( 1) FINALE 3
69 - Beodance / "Poker Face" / BEODANCE - Beograd
70 - Aurora / "Happy" / AURORA - Beograd
12:26TAKMIČARSKA STANDARD Formacija Ml.omladinci ( 1) FINALE 1
64 - LATIN STARS / "Ballroom story" / 2 STEP - Šid
12:30SINHRONIZOVANA LATINO Grupa Omladinci ( 1) FINALE 1
71 - STAR DUST / "LATIN EXPLOSION" / DARE TO DANCE - Beograd
12:33TAKMIČARSKA LATINO Grupa Omladinci ( 1) FINALE 2
57 - 2 STEP team / "Shape of you" / 2 STEP - Šid
58 - Happy foot / "Latin mix" / LUNA - Čačak
12:39SINHRONIZOVANA LATINO Grupa St.omladinci ( 1) FINALE 1
72 - Aurora / "Hit the dance floor" / AURORA - Beograd
12:42TAKMIČARSKA STANDARD Grupa Omladinci ( 1) FINALE 1
63 - 2 STEP team / "Ballroom story" / 2 STEP - Šid
12:45PROGLAŠENJE POBEDNIKA
13:00KRAJ TAKMIČENJA
Compiled by MasterDance ® MasterSoft