Takmičenje I lige početnog nivoa Beograd 02.06.2018
SATNICA - ( Ažurirana: 01.06.2018 20:35 )
VremeKategorija Kolo Takmičara
09:30Ml.pioniri LA (CC JV) - Solo LA ( 1) FINALE 4
15 - Janošević Jelena / / BEODANCE - Beograd
16 - Jovanović Dunja / / BEODANCE - Beograd
17 - Jovanović Mia / / BEODANCE - Beograd
18 - Stojkov Lana / / RITMO LATINO - Novi Sad
09:33Pioniri LA (CC JV) - Solo LA ( 1) FINALE 4
19 - Pešić Sara / / BEODANCE - Beograd
20 - Stojkov Jana / / BEODANCE - Beograd
21 - Škulić Lea / / BEODANCE - Beograd
22 - Ćosić Nina / / BEODANCE - Beograd
09:36Ml.omladinci LA (CC JV) - Solo LA ( 1) FINALE 1
23 - Radić Isidora / / RITMO LATINO - Novi Sad
+ Omladinci LA (CC JV) - Solo LA ( 1) FINALE 1
24 - Petrović Teodora / / ART OF DANCE - Beograd
09:39Ml.pioniri LA (CC RU JV) - Solo LA ( 1) FINALE 3
32 - Bilandžija Nina / / ART OF DANCE - Beograd
33 - Soknić Milica / / BEODANCE - Beograd
34 - Uzelac Jelena / / BEODANCE - Beograd
+ Ml.omladinci LA (CC RU JV) - Solo LA ( 1) FINALE 1
43 - Toškov Nevena / / BEODANCE - Beograd
09:45Pioniri LA (CC RU JV) - Solo LA ( 1) FINALE 8
35 - Adžić Bojana / / ART OF DANCE - Beograd
36 - Domazet Emma / / RITMO LATINO - Novi Sad
37 - Lazić Maja / / RITMO LATINO - Novi Sad
38 - Ljubojević Anja / / KOLOSEUM - Novi Beograd
39 - Proković Hana / / ART OF DANCE - Beograd
40 - Tomašić Emilija / / BEODANCE - Beograd
41 - Šteta Teodora / / BEODANCE - Beograd
42 - Živanović Jana / / ART OF DANCE - Beograd
09:51Ml.omladinci ST (EV QS) - Solo ST ( 1) FINALE 1
23 - Radić Isidora / / RITMO LATINO - Novi Sad
+ Pioniri ST (EV TG QS) - Solo ST ( 1) FINALE 4
36 - Domazet Emma / / RITMO LATINO - Novi Sad
37 - Lazić Maja / / RITMO LATINO - Novi Sad
39 - Proković Hana / / ART OF DANCE - Beograd
42 - Živanović Jana / / ART OF DANCE - Beograd
09:57Pioniri LA (SA CC RU JV) - Solo LA ( 1) FINALE 1
59 - Lakičin Nina / / BEODANCE - Beograd
+ Ml.omladinci LA (SA CC RU JV) - Solo LA ( 1) FINALE 1
60 - Nikolić Andrea / / BEODANCE - Beograd
+ St.omladinci LA (SA CC RU JV) - Solo LA ( 1) FINALE 1
61 - Jovanović Jovana / / BEODANCE - Beograd
10:05Ml.pioniri LA (CC JV) - Duo LA ( 1) FINALE 2
25 - Slijepčević Lana - Minić Zvezda / / DARE TO DANCE - Beograd
26 - Vučković Lola - Nikolić Mina / / DARE TO DANCE - Beograd
+ Pioniri LA (CC JV) - Duo LA ( 1) FINALE 2
27 - Biga Katja - Stojakov Dunja / / DARE TO DANCE - Beograd
28 - Bođan Bogdana - Trišović Una / / DARE TO DANCE - Beograd
10:09Ml.pioniri ST (EV QS) - Duo ST ( 1) FINALE 2
30 - Nešić Emilija - Dokmanović Ana / / SPIN - Beograd
31 - Vujić Milica - Bobić Tijana / / SPIN - Beograd
10:13Ml.pioniri LA (CC RU JV) - Duo LA ( 1) FINALE 3
44 - Karić Alisa - Veličković Natalija / / BEODANCE - Beograd
45 - Kostović Sofija - Presetnik Sara / / BEODANCE - Beograd
46 - Đokanović Katarina - Novaković Nevena / / BEODANCE - Beograd
+ Ml.omladinci LA (CC JV) - Duo LA ( 1) FINALE 1
29 - Drašković Nađa - Stojakov Dunja / / DARE TO DANCE - Beograd
10:19Pioniri LA (CC RU JV) - Duo LA ( 1) FINALE 6
47 - Jakšić Marija - Savić Sara / / BEODANCE - Beograd
48 - Jonić Hristina - Stojanović Dunja / / BEODANCE - Beograd
49 - Marinković Lenka - Kukolj Danijela / / BEODANCE - Beograd
50 - Milošević Anja - Marković Manja / / BEODANCE - Beograd
51 - Mitković Sara - Tadić Hana / / BEODANCE - Beograd
52 - Živanović Jana - Proković Hana / / ART OF DANCE - Beograd
10:25Ml.omladinci LA (CC RU JV) - Duo LA ( 1) FINALE 5
53 - Drašković Nađa - Jaramaz Nina / / DARE TO DANCE - Beograd
54 - Knežević Mina - Podovac Ema / / KOLOSEUM - Novi Beograd
55 - Kojičić Nađa - Maskimović Natalija / / DARE TO DANCE - Beograd
56 - Lazić Una - Ignjatović Dorotea / / DARE TO DANCE - Beograd
57 - Mileusnić Danica - Dejović Valentina / / DARE TO DANCE - Beograd
10:31Pioniri E6 (EV TG QS CC RU JV) LA . ( 1) FINALE 2
11 - Arapović Romeo - Kulić Iva / / BOLERO - Novi Sad
12 - Simić Aleksa - Urazova Ana / / VOJVODINA DENS - Novi Sad
+ St.omladinci E6 (EV TG QS CC RU JV) LA . ( 1) FINALE 1
13 - Stević Nikola - Lilić Magdalena / / BEODANCE - Beograd
+ Seniori E6 (EV TG QS CC RU JV) LA . ( 1) FINALE 1
14 - Pejčić Danijel - Spasić Anastasija / / BEODANCE - Beograd
10:37Pioniri LA (SA CC RU JV) - Duo LA ( 1) FINALE 4
62 - Gligorijević Angelina - Gligorijević Hristina / / AURORA - Beograd
63 - Komad Sara - Matić Tara / / DARE TO DANCE - Beograd
64 - Kuč Janja - Savić Miljana / / BEODANCE - Beograd
65 - Simunović Aleksandra - Špadijer Nataša / / DARE TO DANCE - Beograd
+ Omladinci LA (CC RU JV) - Duo LA ( 1) FINALE 1
58 - Popov Jana - Mileusnić Danica / / DARE TO DANCE - Beograd
10:45Ml.omladinci LA (SA CC RU JV) - Duo LA ( 1) FINALE 3
66 - Komad Sara - Popović Magdalena / / DARE TO DANCE - Beograd
67 - Savić Jana - Matanović Mia / / BEODANCE - Beograd
68 - Vujko Petra - Stankov Katarina / / BEODANCE - Beograd
10:53Ml.pioniri E2 (EV i CC) ( 1) FINALE 2
1 - Mićić Relja - Marković Manja / / BEODANCE - Beograd
2 - Ćurčić Mihajlo - Ćurčić Anđela / / RITMO LATINO - Novi Sad
+ Pioniri E2 (EV i CC) ( 1) FINALE 1
3 - Novaković Dušan - Toškov Ivana / / BEODANCE - Beograd
10:57Ml.pioniri E3 (EV CC DISCO) ( 1) FINALE 1
4 - Andrejević Petar - Stefanović Dunja / / BEST - Beograd
+ Pioniri E3 (EV CC DISCO) ( 1) FINALE 2
5 - Jojić Andrej - Milenković Dunja / / SPIN - Beograd
6 - Palija Nikola - Ivković Nikolina / / SPIN - Beograd
11:03Ml.pioniri E4 (EV QS CC JIVE) ( 1) FINALE 3
7 - Savković Petar - Marković Dunja / / BEODANCE - Beograd
8 - Stanić Jakov - Grgić Sofija / / SPIN - Beograd
9 - Turuntaš Petar - Čutović Kjara / / LUNA - Čačak
+ Omladinci E4 (EV QS CC JIVE) ( 1) FINALE 1
10 - Dragnić Miloš - Milenković Anđela / / BEODANCE - Beograd
11:11Pioniri E6 (EV TG QS CC RU JV) ST . ( 1) FINALE 2
11 - Arapović Romeo - Kulić Iva / / BOLERO - Novi Sad
12 - Simić Aleksa - Urazova Ana / / VOJVODINA DENS - Novi Sad
+ St.omladinci E6 (EV TG QS CC RU JV) ST . ( 1) FINALE 1
13 - Stević Nikola - Lilić Magdalena / / BEODANCE - Beograd
+ Seniori E6 (EV TG QS CC RU JV) ST . ( 1) FINALE 1
14 - Pejčić Danijel - Spasić Anastasija / / BEODANCE - Beograd
11:30SINHRONIZOVANA LATINO Grupa Ml.pioniri ( 1) FINALE 2
73 - Aurora / "Karneval" / AURORA - Beograd
74 - Aurora / "Barby girls" / AURORA - Beograd
11:36SINHRONIZOVANA LATINO Grupa Pioniri ( 1) FINALE 2
75 - SPIN ZVEZDICE / "Latino MIX" / SPIN - Beograd
76 - Šapice / / BEST - Beograd
11:44SINHRONIZOVANA LATINO Grupa Ml.omladinci ( 1) FINALE 4
77 - Aurora / "Latin mix" / AURORA - Beograd
78 - Aurora / "Cherries" / AURORA - Beograd
79 - Beodance / "Sugar" / BEODANCE - Beograd
80 - Beodance / "Poker Face" / BEODANCE - Beograd
11:56SINHRONIZOVANA LATINO Formacija Ml.omladinci ( 1) FINALE 3
81 - Aurora / "Happy" / AURORA - Beograd
82 - Fashion girls / / BEST - Beograd
83 - STARDUST / / DARE TO DANCE - Beograd
12:08TAKMIČARSKA LATINO Grupa Ml.omladinci ( 1) FINALE 1
69 - Superstars / "latinexplosion" / DARE TO DANCE - Beograd
12:11TAKMIČARSKA LATINO Grupa St.omladinci ( 1) FINALE 2
70 - Beodance / "Bruno Madness" / BEODANCE - Beograd
71 - PRVI TIM / / BEODANCE - Beograd
12:17TAKMIČARSKA LATINO Formacija St.omladinci ( 1) FINALE 1
72 - BeoDance / "Diamonds - its time to play" / BEODANCE - Beograd
12:30PROGLAŠENJE POBEDNIKA
Compiled by MasterDance ® MasterSoft