KVT, REJTING I KUP Čačak 19.05.2019
SATNICA - ( Ažurirana : 18.05.2019 )
VremeKategorija Kolo Parova Grupa
11:00Predškolci EV - Solo ST FINALE 2
11:02Predškolci CC - Solo LA FINALE 2
11:04Predškolci RU - Solo LA FINALE 2
11:06Predškolci JV - Solo LA FINALE 2
11:08Pioniri CC - Solo LA FINALE 3
11:10Pioniri RU - Solo LA FINALE 3
11:12Ml.omladinci CC - Solo LA FINALE 2
11:14Ml.omladinci RU - Solo LA FINALE 2
11:16LA plesovi Grupa Ml.omladinci FINALE 1
11:19LA plesovi Formacija Ml.pioniri FINALE 1
11:23LA plesovi Formacija Pioniri FINALE 2
11:30ML.PIONIRI "D3" - Solo ST FINALE 4
+ OMLADINCI "D3" - Solo ST FINALE 1
11:36PIONIRI "D3" - Solo ST FINALE 3
+ ML.OMLADINCI "D3" - Solo ST FINALE 2
11:42ML.PIONIRI "D3" - Solo LA FINALE 5
11:48PIONIRI "D3" - Solo LA FINALE 4
11:54ML.OMLADINCI "D3" - Solo LA FINALE 2
+ OMLADINCI "D3" - Solo LA FINALE 1
12:00ML.PIONIRI "D1" ST FINALE 2
+ PIONIRI "D1" ST FINALE 1
+ ML.OMLADINCI "D1" ST FINALE 1
+ OMLADINCI "D1" ST FINALE 1
12:02ML.PIONIRI "D2" ST FINALE 2
+ PIONIRI "D2" ST FINALE 1
12:06ML.PIONIRI "D3" ST FINALE 1
+ PIONIRI "D3" ST FINALE 5
12:12ML.PIONIRI "D1" LA FINALE 2
+ PIONIRI "D1" LA FINALE 1
+ ML.OMLADINCI "D1" LA FINALE 1
12:14ML.PIONIRI "D2" LA FINALE 3
+ PIONIRI "D2" LA FINALE 2
12:18ML.OMLADINCI "D2" LA FINALE 2
+ ML.PIONIRI "D3" LA FINALE 1
12:24PIONIRI "D3" LA FINALE 4
+ OMLADINCI "D3" LA FINALE 1
+ ST.OMLADINCI "D3" LA FINALE 1
12:30PROGLAŠENJE POBEDNIKA
12:50SINHRO LA Formacija Pioniri FINALE 1
12:53SINHRO LA Formacija Ml.omladinci FINALE 1
12:56TAKM.BASIC LA Grupa Pioniri FINALE 1
12:59TAKM.BASIC LA Grupa Omladinci FINALE 2
13:05TAKM.BASIC LA Grupa Seniori FINALE 1
13:08TAKM.BASIC LA Formacija Pioniri FINALE 2
13:14TAKM.BASIC LA Formacija Ml.omladinci FINALE 1
13:17TAKM.BASIC LA Formacija Omladinci FINALE 1
13:20SHOWDANCE LA Solo Predškolci FINALE 1
13:23SHOWDANCE LA Solo Ml.pioniri FINALE 3
13:29SHOWDANCE LA Solo Pioniri FINALE 1
13:32SHOWDANCE LA Solo Ml.omladinci FINALE 1
13:35SHOWDANCE LA Grupa Ml.pioniri FINALE 1
13:38SHOWDANCE LA Grupa Ml.omladinci FINALE 1
13:41SHOWDANCE LA Grupa Omladinci FINALE 1
13:44SHOWDANCE LA Grupa St.omladinci FINALE 1
13:47SHOWDANCE ST Grupa Ml.omladinci FINALE 1
13:50PROGLAŠENJE POBEDNIKA
14:10OMLADINCI "C" - Solo ST FINALE 3
14:20ML.OMLADINCI "B" - Solo LA 1/2 F 8
14:30PIONIRI "C" - Solo LA FINALE 3
+ ML.OMLADINCI "C" - Solo LA FINALE 3
14:40OMLADINCI "C" - Solo LA FINALE 2
14:50ML.OMLADINCI "B" - Solo LA FINALE ~ 6
15:00PIONIRI "D" LA FINALE 4
+ ML.OMLADINCI "D" LA FINALE 1
15:08ML.OMLADINCI "C" ST FINALE 7
15:18OMLADINCI "D" ST FINALE 3
15:26OMLADINCI "C" LA FINALE 4
+ ST.OMLADINCI "C" LA FINALE 1
15:36ST.OMLADINCI "D" LA FINALE 3
+ SENIORI "D" LA FINALE 2
15:44PIONIRI "D" ST FINALE 4
+ ML.OMLADINCI "D" ST FINALE 1
15:52ML.OMLADINCI "C" LA FINALE 6
16:02OMLADINCI "D" LA FINALE 3
16:10OMLADINCI "C" ST FINALE 4
+ ST.OMLADINCI "C" ST FINALE 1
16:20ST.OMLADINCI "D" ST FINALE 3
+ SENIORI "D" ST FINALE 2
16:28OMLADINCI "B" ST FINALE 2
+ ST.OMLADINCI "B" ST FINALE 3
16:38SENIORI "B" ST FINALE 6
16:48TAKMIČARSKA LA Formacija Ml.omladinci FINALE 4
17:04TAKMIČARSKA LA Grupa Omladinci FINALE 2
17:10TAKMIČARSKA LA Formacija Omladinci FINALE 2
17:18PROGLAŠENJE POBEDNIKA
17:40PROBA - FORMACIJSKI TIM
18:00CEREMONIJA OTVARANJA
18:15SENIORI REJTING LA 1/2 F 13 2
18:35OMLADINCI REJTING LA FINALE 5
18:45ST.OMLADINCI REJTING LA FINALE 5
18:55SENIORI REJTING LA FINALE ~ 7
19:10PROGLAŠENJE POBEDNIKA
19:25FORMACIJSKI TIM LA FINALE 1
19:30UNDER 21 KUP LA 1/2 F 9
19:40TAKMIČARSKA LA Grupa St.omladinci FINALE 2
19:46TAKMIČARSKA LA Formacija St.omladinci FINALE 4
20:02SENIORI "A" ST FINALE 3
20:12TAKMIČARSKA LA Grupa Seniori FINALE 1
20:15TAKMIČARSKA LA Formacija Seniori FINALE 1
20:19UNDER 21 KUP LA FINALE ~ 6
20:29PROGLAŠENJE POBEDNIKA
Compiled by MasterDance ® MasterSoft