KVT KUP I DP Beograd 22.12.2019
SATNICA - ( Ažurirana : 20.12.2019 14:04 )
VremePodijumKategorija Kolo Parova Grupa
ŠKLOSKA LIGA KVT
09:00 Predškolci - Engleski valcer - Solo ST ( 1) FINALE 2
236 - Amanović Isidora / / BEST - Beograd
237 - Kerhani Una / / BEST - Beograd
+ Pioniri - Engleski valcer - Solo ST ( 1) FINALE 1
244 - Mašić Relja / / BEST - Beograd
09:02 Ml.pioniri - Engleski valcer - Solo ST ( 1) FINALE 4
238 - Minić Elena / / BEST - Beograd
239 - Popović Patricija / / BEST - Beograd
240 - Radović Lola / / BEST - Beograd
241 - Vuković Ksenija / / BEST - Beograd
09:04 Predškolci - Samba - Solo LA ( 1) FINALE 2
236 - Amanović Isidora / / BEST - Beograd
237 - Kerhani Una / / BEST - Beograd
+ Pioniri - Samba - Solo LA ( 1) FINALE 1
244 - Mašić Relja / / BEST - Beograd
09:06 Ml.pioniri - Samba - Solo LA ( 1) FINALE 6
238 - Minić Elena / / BEST - Beograd
239 - Popović Patricija / / BEST - Beograd
240 - Radović Lola / / BEST - Beograd
241 - Vuković Ksenija / / BEST - Beograd
242 - Jonuzi Nađa / / BEST - Beograd
243 - Popović Petra / / BEST - Beograd
09:08 Predškolci - Cha-cha-cha - Solo LA ( 1) FINALE 2
236 - Amanović Isidora / / BEST - Beograd
237 - Kerhani Una / / BEST - Beograd
+ Pioniri - Cha-cha-cha - Solo LA ( 1) FINALE 1
244 - Mašić Relja / / BEST - Beograd
09:10 Ml.pioniri - Cha-cha-cha - Solo LA ( 1) FINALE 6
238 - Minić Elena / / BEST - Beograd
239 - Popović Patricija / / BEST - Beograd
240 - Radović Lola / / BEST - Beograd
241 - Vuković Ksenija / / BEST - Beograd
242 - Jonuzi Nađa / / BEST - Beograd
243 - Popović Petra / / BEST - Beograd
09:12 Predškolci - Rumba - Solo LA ( 1) FINALE 2
236 - Amanović Isidora / / BEST - Beograd
237 - Kerhani Una / / BEST - Beograd
+ Pioniri - Rumba - Solo LA ( 1) FINALE 1
244 - Mašić Relja / / BEST - Beograd
09:14 Ml.pioniri - Rumba - Solo LA ( 1) FINALE 6
238 - Minić Elena / / BEST - Beograd
239 - Popović Patricija / / BEST - Beograd
240 - Radović Lola / / BEST - Beograd
241 - Vuković Ksenija / / BEST - Beograd
242 - Jonuzi Nađa / / BEST - Beograd
243 - Popović Petra / / BEST - Beograd
09:16 Ml.pioniri - Jive - Solo LA ( 1) FINALE 2
242 - Jonuzi Nađa / / BEST - Beograd
243 - Popović Petra / / BEST - Beograd
+ Pioniri - Jive - Duo LA ( 1) FINALE 1
250 - Arsić Natalija - Nešić Selena / / BEST - Beograd
09:18 Predškolci - Engleski valcer - Duo ST ( 1) FINALE 3
245 - Jovanović Dragan - Petrović Sofija / / KRUŠEVAC - Kruševac
246 - Kovačević Jovan - Zarić Kasia / / SPIN - Beograd
247 - Milenković Ilija - Čočanović Iskra / / KRUŠEVAC - Kruševac
+ Ml.pioniri - Engleski valcer - Duo ST ( 1) FINALE 1
248 - Dimitrijević Viktor - Petrović Emilija / / BEST - Beograd
+ Pioniri - Engleski valcer - Duo ST ( 1) FINALE 1
249 - Mašić Relja - Vuković Ksenija / / BEST - Beograd
09:20 Ml.pioniri - Samba - Duo LA ( 1) FINALE 1
248 - Dimitrijević Viktor - Petrović Emilija / / BEST - Beograd
+ Pioniri - Samba - Duo LA ( 1) FINALE 1
249 - Mašić Relja - Vuković Ksenija / / BEST - Beograd
09:22 Predškolci - Cha-cha-cha - Duo LA ( 1) FINALE 3
245 - Jovanović Dragan - Petrović Sofija / / KRUŠEVAC - Kruševac
246 - Kovačević Jovan - Zarić Kasia / / SPIN - Beograd
247 - Milenković Ilija - Čočanović Iskra / / KRUŠEVAC - Kruševac
09:24 Ml.pioniri - Cha-cha-cha - Duo LA ( 1) FINALE 1
248 - Dimitrijević Viktor - Petrović Emilija / / BEST - Beograd
+ Pioniri - Cha-cha-cha - Duo LA ( 1) FINALE 2
249 - Mašić Relja - Vuković Ksenija / / BEST - Beograd
250 - Arsić Natalija - Nešić Selena / / BEST - Beograd
09:26 Ml.pioniri - Rumba - Duo LA ( 1) FINALE 1
248 - Dimitrijević Viktor - Petrović Emilija / / BEST - Beograd
+ Pioniri - Rumba - Duo LA ( 1) FINALE 2
249 - Mašić Relja - Vuković Ksenija / / BEST - Beograd
250 - Arsić Natalija - Nešić Selena / / BEST - Beograd
09:28 LA plesovi Grupa Ml.pioniri ( 1) FINALE 1
251 - Little ladies / "Little ladies" / BEST - Beograd
09:31 LA plesovi Grupa Pioniri ( 1) FINALE 1
252 - Cool girls / "Cool girls" / BEST - Beograd
09:34 LA plesovi Formacija Predškolci ( 1) FINALE 1
253 - Zvončice / "latino mix" / KRUŠEVAC - Kruševac
09:38 LA plesovi Formacija Ml.pioniri ( 1) FINALE 1
254 - Beodance / "Madagascar" / BEODANCE - Beograd
09:42 LA plesovi Formacija Pioniri ( 1) FINALE 2
255 - Best girls / "Best girls" / BEST - Beograd
256 - Despot girls / "Despot girls" / BEST - Beograd
09:50 PROGLAŠENJE POBEDNIKA
PRVA LIGA KVT
10:00AML.PIONIRI "D1" - Solo ST ( 1) 1/4 F 29 2
7 - Amidžić Aleksandra / / RONDA - Sombor
8 - Babac Petra / / RONDA - Sombor
9 - Božić Irina / / BEODANCE - Beograd
10 - Božović Anastasija / / RONDA - Sombor
11 - Cerovčević Anastasija / / RONDA - Sombor
12 - Dimitrijević Milica / / VOJVODINA DENS - Novi Sad
13 - Gašić Petra / / RONDA - Sombor
14 - Grekša Kalina / / RONDA - Sombor
15 - Jajić Svetlana / / RONDA - Sombor
16 - Josović Staša / / RONDA - Sombor
17 - Kljajić Nevena / / VOJVODINA DENS - Novi Sad
18 - Mijajlović Iva / / RONDA - Sombor
19 - Pajić Teodora / / RONDA - Sombor
20 - Radošević Milica / / RONDA - Sombor
21 - Runjajić Dragana / / RONDA - Sombor
22 - Savić Jana / / RONDA - Sombor
23 - Segedi Aleksandra / / RONDA - Sombor
24 - Sekulić Maša / / RONDA - Sombor
25 - Stanković Tajna / / RONDA - Sombor
26 - Terzin Tea / / RONDA - Sombor
27 - Travica Jovana / / RONDA - Sombor
28 - Varga Adrien / / RONDA - Sombor
29 - Vukajlov Ivona / / BEODANCE - Beograd
30 - Vuković Tamara / / RONDA - Sombor
31 - Škulić Hana / / BEODANCE - Beograd
32 - Šutalo Tamara / / RONDA - Sombor
36 - Makivić Branislava / / 2 STEP - Šid
334 - Matić Milana / / 2 STEP - Šid
335 - Starčević Emilija / / 2 STEP - Šid
+ BPREDŠKOLCI "D1" - Solo ST ( 1) FINALE 6
1 - Flora Elena / / BEODANCE - Beograd
2 - Grahovac Nina / / RITMO LATINO - Novi Sad
3 - Hristina Božić / / BEODANCE - Beograd
4 - Lazić Iskra / / RITMO LATINO - Novi Sad
5 - Lazić Čarna / / RITMO LATINO - Novi Sad
6 - Matić Anja / / RITMO LATINO - Novi Sad
+ BPIONIRI "D1" - Solo ST ( 1) FINALE 6
33 - Hofman Sanja / / RONDA - Sombor
34 - Jajić Jelena / / RONDA - Sombor
35 - Ljubojević Anja / / KOLOSEUM - Novi Beograd
37 - Pećanac Anja / / RONDA - Sombor
38 - Polovina Jelena / / RONDA - Sombor
39 - Zorić Tara / / KOLOSEUM - Novi Beograd
10:04AML.PIONIRI "D3" - Solo ST ( 1) 1/2 F 8
53 - Jevtić Milica / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
54 - Mandić Nađa / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
55 - Mandić Tara / / NEO-DANCE - Novi Sad
56 - Marković Matea / / NEO-DANCE - Novi Sad
57 - Mitrović Strahinja / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
58 - Popadić Una / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
59 - Selaković Mia / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
60 - Zarić Marina / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
+ BPIONIRI "D3" - Solo ST ( 1) FINALE 7
61 - Dolgova Sofia / / RITMO LATINO - Novi Sad
62 - Kozina Marija / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
63 - Lazić Magdalena / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
64 - Maša Radović / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
65 - Milićević Milica / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
66 - Narozhnaia Varvara / / RITMO LATINO - Novi Sad
67 - Rangelov Hristina / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
10:10AML.PIONIRI "D1" - Solo ST ( 2) 1/2 F ( 14)
. . .
+ BML.OMLADINCI "D1" - Solo ST ( 1) FINALE 5
40 - Berić Tamara / / RONDA - Sombor
41 - Lovrić Teodora / / RONDA - Sombor
42 - Milutinović Ana / / VOJVODINA DENS - Novi Sad
43 - Obradović Una / / VOJVODINA DENS - Novi Sad
44 - Radeka Biljana / / 2 STEP - Šid
+ BOMLADINCI "D1" - Solo ST ( 1) FINALE 1
46 - Jovana Štrbac / / VOJVODINA DENS - Novi Sad
+ BST.OMLADINCI "D1" - Solo ST ( 1) FINALE 1
45 - Dimitrijević Marina / / VOJVODINA DENS - Novi Sad
10:12AML.PIONIRI "D3" - Solo ST ( 2) FINALE ( 7)
. . .
+ BML.OMLADINCI "D3" - Solo ST ( 1) FINALE 6
68 - Ašković Andrijana / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
69 - Bibić Nevena / / RITMO LATINO - Novi Sad
70 - Lena Šašo / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
71 - Proković Hana / / RITMO LATINO - Novi Sad
72 - Radovanović Sofija / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
73 - Rašeta Sofija / / RITMO LATINO - Novi Sad
+ BOMLADINCI "D3" - Solo ST ( 1) FINALE 1
74 - Đukanović Anđelija / / RITMO LATINO - Novi Sad
10:18AML.PIONIRI "D1" - Solo ST ( 3) FINALE ( 6)
. . .
+ BPIONIRI "D2" - Solo ST ( 1) FINALE 3
47 - Sekulić Manuela / / RONDA - Sombor
48 - Stojačić Lenka / / RONDA - Sombor
49 - Tomić Iva / / RONDA - Sombor
+ BML.OMLADINCI "D2" - Solo ST ( 1) FINALE 2
50 - Relić Ivana / / RONDA - Sombor
51 - Sečujski Lena / / RONDA - Sombor
+ BST.OMLADINCI "D2" - Solo ST ( 1) FINALE 1
52 - Đorđević Natalija / / RITMO LATINO - Novi Sad
10:22APREDŠKOLCI "D1" - Solo LA ( 1) FINALE 4
2 - Grahovac Nina / / RITMO LATINO - Novi Sad
4 - Lazić Iskra / / RITMO LATINO - Novi Sad
5 - Lazić Čarna / / RITMO LATINO - Novi Sad
6 - Matić Anja / / RITMO LATINO - Novi Sad
+ APIONIRI "D1" - Solo LA ( 1) FINALE 5
33 - Hofman Sanja / / RONDA - Sombor
34 - Jajić Jelena / / RONDA - Sombor
37 - Pećanac Anja / / RONDA - Sombor
38 - Polovina Jelena / / RONDA - Sombor
79 - Veljić Emilija / / BEODANCE - Beograd
+ BML.PIONIRI "D1" - Solo LA ( 1) 1/4 F 30 2
7 - Amidžić Aleksandra / / RONDA - Sombor
8 - Babac Petra / / RONDA - Sombor
10 - Božović Anastasija / / RONDA - Sombor
11 - Cerovčević Anastasija / / RONDA - Sombor
12 - Dimitrijević Milica / / VOJVODINA DENS - Novi Sad
13 - Gašić Petra / / RONDA - Sombor
14 - Grekša Kalina / / RONDA - Sombor
15 - Jajić Svetlana / / RONDA - Sombor
16 - Josović Staša / / RONDA - Sombor
17 - Kljajić Nevena / / VOJVODINA DENS - Novi Sad
18 - Mijajlović Iva / / RONDA - Sombor
19 - Pajić Teodora / / RONDA - Sombor
20 - Radošević Milica / / RONDA - Sombor
21 - Runjajić Dragana / / RONDA - Sombor
22 - Savić Jana / / RONDA - Sombor
23 - Segedi Aleksandra / / RONDA - Sombor
24 - Sekulić Maša / / RONDA - Sombor
25 - Stanković Tajna / / RONDA - Sombor
26 - Terzin Tea / / RONDA - Sombor
27 - Travica Jovana / / RONDA - Sombor
28 - Varga Adrien / / RONDA - Sombor
30 - Vuković Tamara / / RONDA - Sombor
32 - Šutalo Tamara / / RONDA - Sombor
36 - Makivić Branislava / / 2 STEP - Šid
75 - Dimitrić Anita / / BEODANCE - Beograd
76 - Ivanović Petra / / BEODANCE - Beograd
77 - Radojević Anja / / BEODANCE - Beograd
78 - Vrhovac Maša / / BEODANCE - Beograd
334 - Matić Milana / / 2 STEP - Šid
335 - Starčević Emilija / / 2 STEP - Šid
10:26APIONIRI "D2" - Solo LA ( 1) 1/2 F 12
39 - Zorić Tara / / KOLOSEUM - Novi Beograd
47 - Sekulić Manuela / / RONDA - Sombor
48 - Stojačić Lenka / / RONDA - Sombor
49 - Tomić Iva / / RONDA - Sombor
84 - Božović Milica / / AURORA - Beograd
85 - Jurić Tara / / RONDA - Sombor
86 - Matlas Lara / / BEST - Beograd
87 - Rakić Anđela / / AURORA - Beograd
88 - Tadić Hana / / BEODANCE - Beograd
89 - Zimonjić Luna / / AURORA - Beograd
90 - Šefer Izabela / / RONDA - Sombor
91 - Čačić Dragana / / RONDA - Sombor
+ BML.OMLADINCI "D2" - Solo LA ( 1) 1/2 F 12
50 - Relić Ivana / / RONDA - Sombor
51 - Sečujski Lena / / RONDA - Sombor
92 - Broz Tamara / / BEST - Beograd
93 - Eror Tamara / / RONDA - Sombor
94 - Ivan Nataša / / RONDA - Sombor
95 - Ivanković Lana / / RONDA - Sombor
96 - Jovanović Mia / / AURORA - Beograd
97 - Kojić Nađa / / BEST - Beograd
98 - Milanović Sofia / / AURORA - Beograd
99 - Novković Sofija / / AURORA - Beograd
100 - Simonović Sara / / BEST - Beograd
101 - Stefanović Lana / / BEST - Beograd
10:30AML.OMLADINCI "D1" - Solo LA ( 1) FINALE 5
40 - Berić Tamara / / RONDA - Sombor
41 - Lovrić Teodora / / RONDA - Sombor
42 - Milutinović Ana / / VOJVODINA DENS - Novi Sad
43 - Obradović Una / / VOJVODINA DENS - Novi Sad
44 - Radeka Biljana / / 2 STEP - Šid
+ AOMLADINCI "D1" - Solo LA ( 1) FINALE 1
46 - Jovana Štrbac / / VOJVODINA DENS - Novi Sad
+ BML.PIONIRI "D1" - Solo LA ( 2) 1/2 F ( 15)
. . .
10:32AML.PIONIRI "D2" - Solo LA ( 1) FINALE 4
80 - Bošnjak Staša / / RONDA - Sombor
81 - Kamatović Antonina / / AURORA - Beograd
82 - Kurbalija Teodosija / / FIESTA - Novi Sad
83 - Stefanović Dunja / / BEST - Beograd
+ BOMLADINCI "D2" - Solo LA ( 1) FINALE 1
102 - Delić Tara / / AURORA - Beograd
+ BST.OMLADINCI "D2" - Solo LA ( 1) FINALE 2
52 - Đorđević Natalija / / RITMO LATINO - Novi Sad
103 - Tomović Katarina / / AURORA - Beograd
10:36BML.PIONIRI "D1" - Solo LA ( 3) FINALE ( 7)
. . .
+ BST.OMLADINCI "D1" - Solo LA ( 1) FINALE 1
45 - Dimitrijević Marina / / VOJVODINA DENS - Novi Sad
10:38APIONIRI "D2" - Solo LA ( 2) FINALE ( 6)
. . .
+ BML.OMLADINCI "D2" - Solo LA ( 2) FINALE ( 6)
. . .
10:42AML.PIONIRI "D3" - Solo LA ( 1) 1/2 F 10
53 - Jevtić Milica / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
54 - Mandić Nađa / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
55 - Mandić Tara / / NEO-DANCE - Novi Sad
56 - Marković Matea / / NEO-DANCE - Novi Sad
57 - Mitrović Strahinja / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
58 - Popadić Una / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
59 - Selaković Mia / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
60 - Zarić Marina / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
104 - Milidrag Nikolina / / FIESTA - Novi Sad
105 - Čutović Kjara / / LUNA - Čačak
+ BPIONIRI "D3" - Solo LA ( 1) 1/2 F 10
35 - Ljubojević Anja / / KOLOSEUM - Novi Beograd
61 - Dolgova Sofia / / RITMO LATINO - Novi Sad
62 - Kozina Marija / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
63 - Lazić Magdalena / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
64 - Maša Radović / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
65 - Milićević Milica / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
66 - Narozhnaia Varvara / / RITMO LATINO - Novi Sad
67 - Rangelov Hristina / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
106 - Milenković Dunja / / SPIN - Beograd
107 - Nikolić Teodora / / LUNA - Čačak
10:48AML.OMLADINCI "D3" - Solo LA ( 1) 1/2 F 10
68 - Ašković Andrijana / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
69 - Bibić Nevena / / RITMO LATINO - Novi Sad
70 - Lena Šašo / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
71 - Proković Hana / / RITMO LATINO - Novi Sad
72 - Radovanović Sofija / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
73 - Rašeta Sofija / / RITMO LATINO - Novi Sad
108 - Gidaković Sofija / / BEST - Beograd
109 - Kruščić Nađa / / SPIN - Beograd
110 - Marković Helena / / BEST - Beograd
111 - Milenković Jana / / AURORA - Beograd
+ BOMLADINCI "D3" - Solo LA ( 1) FINALE 3
74 - Đukanović Anđelija / / RITMO LATINO - Novi Sad
112 - Jakarić Jelena / / AURORA - Beograd
113 - Pantelić Ana / / NEO-DANCE - Novi Sad
10:54AML.PIONIRI "D3" - Solo LA ( 2) FINALE ( 6)
. . .
+ BPIONIRI "D3" - Solo LA ( 2) FINALE ( 6)
. . .
11:00AML.OMLADINCI "D3" - Solo LA ( 2) FINALE ( 6)
. . .
11:06APREDŠKOLCI "D1" ST ( 1) FINALE 1
114 - Gece Mateja - Petrović Lara / / BEODANCE - Beograd
+ APIONIRI "D1" ST ( 1) FINALE 4
118 - Božović Mihailo - Savić Jana / / RONDA - Sombor
119 - Koberski Laslo - Jajić Jelena / / RONDA - Sombor
120 - Perić Stribor - Pećanac Anja / / RONDA - Sombor
121 - Sekulić Sergej - Čačić Dragana / / RONDA - Sombor
+ BML.PIONIRI "D1" ST ( 1) FINALE 3
115 - Jovašević Marko - Ratković Marta / / LUNA - Čačak
116 - Koberski Roland / / RONDA - Sombor
117 - Vaslović Oliver - Jajić Svetlana / / RONDA - Sombor
+ BML.OMLADINCI "D1" ST ( 1) FINALE 2
122 - Delić Marko - Delić Marija / / LUNA - Čačak
123 - Obadić Matej - Stojačić Lenka / / RONDA - Sombor
11:08AML.PIONIRI "D2" ST ( 1) FINALE 3
125 - Grahovac Aleksej - Varga Elena / / RITMO LATINO - Novi Sad
126 - Raičević Strahinja - Antonijević Mila / / SPIN - Beograd
127 - Turuntaš Petar - Čutović Kjara / / LUNA - Čačak
+ APIONIRI "D2" ST ( 1) FINALE 2
128 - Bajković Aleksandar - Krstić Una / / KOLOSEUM - Novi Beograd
129 - Palija Nikola - Krstić Maja / / SPIN - Beograd
+ BML.OMLADINCI "D2" ST ( 1) FINALE 2
130 - Jovanović Jovan - Podovac Ema / / KOLOSEUM - Novi Beograd
131 - Čačić Luka - Aroki Klara / / RONDA - Sombor
+ BOMLADINCI "D2" ST ( 1) FINALE 1
132 - Vajgand Tomislav - Sečujski Lena / / RONDA - Sombor
11:12AML.PIONIRI "D3" ST ( 1) FINALE 2
133 - Mitrović Strahinja - Popadić Una / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
134 - Vukašinović Uroš - Vukašinović Lena / / KOLOSEUM - Novi Beograd
+ BPIONIRI "D3" ST ( 1) FINALE 1
135 - Stanić Jakov - Grgić Sofija / / SPIN - Beograd
+ BML.OMLADINCI "D3" ST ( 1) FINALE 1
136 - Tuce Mateja - Kruščić Nađa / / SPIN - Beograd
+ BST.OMLADINCI "D1" ST ( 1) FINALE 1
124 - Uroš Krga - Dimitrijević Marina / / VOJVODINA DENS - Novi Sad
11:18AML.PIONIRI "D1" LA ( 1) FINALE 6
115 - Jovašević Marko - Ratković Marta / / LUNA - Čačak
117 - Vaslović Oliver - Jajić Svetlana / / RONDA - Sombor
137 - Arsenijević Anja - Mićić Jana / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
138 - Koberski Roland - Sekulić Maša / / RONDA - Sombor
140 - Vulin Angelina - Radojević Lena / / BEODANCE - Beograd
+ APREDŠKOLCI "D1" LA ( 1) FINALE 1
114 - Gece Mateja - Petrović Lara / / BEODANCE - Beograd
+ BPIONIRI "D1" LA ( 1) FINALE 4
118 - Božović Mihailo - Savić Jana / / RONDA - Sombor
119 - Koberski Laslo - Jajić Jelena / / RONDA - Sombor
120 - Perić Stribor - Pećanac Anja / / RONDA - Sombor
121 - Sekulić Sergej - Čačić Dragana / / RONDA - Sombor
139 - Lukić Nina - Spasić Dunja / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
+ BML.OMLADINCI "D1" LA ( 1) FINALE 2
122 - Delić Marko - Delić Marija / / LUNA - Čačak
123 - Obadić Matej - Stojačić Lenka / / RONDA - Sombor
11:20AML.PIONIRI "D2" LA ( 1) FINALE 2
125 - Grahovac Aleksej - Varga Elena / / RITMO LATINO - Novi Sad
126 - Raičević Strahinja - Antonijević Mila / / SPIN - Beograd
+ AML.OMLADINCI "D2" LA ( 1) FINALE 2
130 - Jovanović Jovan - Podovac Ema / / KOLOSEUM - Novi Beograd
131 - Čačić Luka - Aroki Klara / / RONDA - Sombor
+ BPIONIRI "D2" LA ( 1) FINALE 4
128 - Bajković Aleksandar - Krstić Una / / KOLOSEUM - Novi Beograd
129 - Palija Nikola - Krstić Maja / / SPIN - Beograd
141 - Bokulić Elena / / RONDA - Sombor
142 - Štikovac Mila / / RONDA - Sombor
+ BOMLADINCI "D2" LA ( 1) FINALE 1
132 - Vajgand Tomislav - Sečujski Lena / / RONDA - Sombor
11:24AML.PIONIRI "D3" LA ( 1) FINALE 3
127 - Turuntaš Petar - Čutović Kjara / / LUNA - Čačak
133 - Mitrović Strahinja - Popadić Una / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
134 - Vukašinović Uroš - Vukašinović Lena / / KOLOSEUM - Novi Beograd
+ BPIONIRI "D3" LA ( 1) FINALE 2
135 - Stanić Jakov - Grgić Sofija / / SPIN - Beograd
143 - Novaković Dušan - Toškov Ivana / / BEODANCE - Beograd
+ BML.OMLADINCI "D3" LA ( 1) FINALE 1
136 - Tuce Mateja - Kruščić Nađa / / SPIN - Beograd
+ BST.OMLADINCI "D1" LA ( 1) FINALE 1
124 - Uroš Krga - Dimitrijević Marina / / VOJVODINA DENS - Novi Sad
11:30 SINHRO LA Grupa Ml.pioniri ( 1) FINALE 2
257 - Elza / "latino mix" / KRUŠEVAC - Kruševac
258 - Ronda tim 5 / "Ronda tim 5" / RONDA - Sombor
11:35 SINHRO LA Grupa Pioniri ( 1) FINALE 1
259 - BeoDance / "Bruno Madness" / BEODANCE - Beograd
11:38 SINHRO LA Grupa Ml.omladinci ( 1) FINALE 4
260 - 2 step / / 2 STEP - Šid
261 - Aurora / "The girls" / AURORA - Beograd
262 - Ronda tim 3 / "Ronda tim 3" / RONDA - Sombor
263 - Senoritas / / AURORA - Beograd
11:48 SINHRO LA Formacija Ml.pioniri ( 1) FINALE 2
264 - Koloseum / "Candy man" / KOLOSEUM - Novi Beograd
265 - RMP Aranđelovac / "Mix" / RMP KOLUBARA - Lazarevac
11:55 SINHRO LA Formacija Pioniri ( 1) FINALE 4
266 - Aurora / "Latino ladies" / AURORA - Beograd
267 - BeoDance / "Rio" / BEODANCE - Beograd
268 - Ronda tim 4 / "Ronda tim 4" / RONDA - Sombor
269 - Spin Stars / "Slatkiši" / SPIN - Beograd
12:09 SINHRO LA Formacija Ml.omladinci ( 1) FINALE 4
270 - Aurora / "Latino cats" / AURORA - Beograd
271 - Fashion girls / "Fashion girls" / BEST - Beograd
272 - Fiesta / "Fiesta" / FIESTA - Novi Sad
273 - Ronda tim 2 / "Ronda tim 2" / RONDA - Sombor
12:23 SINHRO LA Formacija Svi ( 1) FINALE 2
274 - SWEET HEART / "Latin mix" / RMP KOLUBARA - Lazarevac
275 - Spin Ladies / "Cola" / SPIN - Beograd
12:30 TAKM.BASIC LA Grupa Pioniri ( 1) FINALE 1
276 - Koloseum / "Call on me" / KOLOSEUM - Novi Beograd
12:33 TAKM.BASIC LA Grupa Ml.omladinci ( 1) FINALE 1
277 - Fiesta / "Fiesta" / FIESTA - Novi Sad
12:36 TAKM.BASIC LA Grupa Omladinci ( 1) FINALE 1
278 - 2 Step / / 2 STEP - Šid
12:39 TAKM.BASIC LA Grupa St.omladinci ( 1) FINALE 1
279 - Aurora / "Icy girls" / AURORA - Beograd
12:42 TAKM.BASIC LA Formacija Pioniri ( 1) FINALE 1
280 - Dance babys / "Shaky" / LUNA - Čačak
12:46 TAKM.BASIC LA Formacija Ml.omladinci ( 1) FINALE 2
281 - BeoDance / "Alvaro" / BEODANCE - Beograd
282 - Luna dream / "Luna dream" / LUNA - Čačak
12:53 PROGLAŠENJE POBEDNIKA
SUPER LIGA KVT
13:00APIONIRI "D" LA . ( 1) FINALE 4
171 - Polić Strahinja - Žunić Tijana / / DARE TO DANCE - Beograd
172 - Simić Aleksa - Urošević Iva / / FIESTA - Novi Sad
173 - Stošić Danilo - Lapčević Staša / / KRUŠEVAC - Kruševac
174 - Tamburić Rastko - Stanković Dunja / / KRUŠEVAC - Kruševac
+ BOMLADINCI "D" LA . ( 1) FINALE 2
175 - Gatarić Uroš - Kavgić Ana / / LALA - Novi Sad
176 - Veselinović Milan - Cvetićanin Nikoleta / / FIESTA - Novi Sad
+ BSENIORI "D" LA . ( 1) FINALE 3
177 - Aleksić Ivan - Janković Suzana / / BEODANCE - Beograd
178 - Savić Ilija - Baštovanović Iva / / KRUŠEVAC - Kruševac
179 - Stević Nikola - Lilić Magdalena / / BEODANCE - Beograd
13:08AOMLADINCI "C" ST ( 1) 1/2 F 10
190 - Aleksić Luka - Luković Teodora / / BEST - Beograd
191 - Bakić Vuksan - Milenković Mina / / BOLERO - Požarevac
192 - Borović Vuk - Bilbija Marija / / LUNA - Čačak
193 - Dugalić Luka - Aleksić Milica / / BEODANCE - Beograd
194 - Ilić Jovan - Lukić Jana / / LUNA - Čačak
195 - Nikolić Jovan - Nikolić Sofija / / BOLERO - Požarevac
196 - Pantić Vanja - Pantić Doroteja / / DARE TO DANCE - Beograd
197 - Stanković Petar - Mitrović Jana / / DARE TO DANCE - Beograd
198 - Stančić Stefan - Ferluga Iva / / LUNA - Čačak
199 - Đorđević Ignjat - Musulin Katarina / / BEST - Beograd
+ BML.OMLADINCI "C" ST ( 1) FINALE 7
182 - Dimitrijević Marko - Vlajković Barbara / / BEST - Beograd
184 - Marković Lazar - Ristić Sara / / BEST - Beograd
185 - Martin Tomičić - Lara Musija / / LAMBADA - Split
186 - Nedić Matej - Savić Emilija / / CHA CHA MOON - Beograd
187 - Pascal Ćorluka - Tia Podgornik / / LAMBADA - Split
188 - Prokić Petar - Dukić Nađa / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
189 - Radovanović Radivoje - Milojević Gala / / KRUŠEVAC - Kruševac
13:18APIONIRI "C" ST ( 1) FINALE 2
180 - Donić Konstantin - Martać Monika / / DARE TO DANCE - Beograd
181 - Ranđelović Uroš - Startseva Emilija / / VOJVODINA DENS - Novi Sad
+ BST.OMLADINCI "C" ST ( 1) FINALE 4
200 - Drobnjak Darko - Prokić Aleksandra / / DARE TO DANCE - Beograd
201 - Ilić Mihailo - Đorđević Ana / / RITMO LATINO - Novi Sad
202 - Prokić Đorđe - Vanušić Marta / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
203 - Vuksan Mihajlo - Ostojin Srna / / BEODANCE - Beograd
+ BST.SENIORI 1 "C" ST ( 1) FINALE 1
204 - Jovanović Slobodan - Milićević Mina / / RITMO LATINO - Novi Sad
13:28AOMLADINCI "C" ST ( 2) FINALE ( 6)
. . .
+ BML.OMLADINCI "B" ST ( 1) FINALE 1
205 - Vickov Vuk - Jovanović Miona / / BEODANCE - Beograd
13:38APIONIRI "D" ST . ( 1) FINALE 4
171 - Polić Strahinja - Žunić Tijana / / DARE TO DANCE - Beograd
172 - Simić Aleksa - Urošević Iva / / FIESTA - Novi Sad
173 - Stošić Danilo - Lapčević Staša / / KRUŠEVAC - Kruševac
174 - Tamburić Rastko - Stanković Dunja / / KRUŠEVAC - Kruševac
+ BOMLADINCI "D" ST . ( 1) FINALE 2
175 - Gatarić Uroš - Kavgić Ana / / LALA - Novi Sad
176 - Veselinović Milan - Cvetićanin Nikoleta / / FIESTA - Novi Sad
+ BSENIORI "D" ST . ( 1) FINALE 3
177 - Aleksić Ivan - Janković Suzana / / BEODANCE - Beograd
178 - Savić Ilija - Baštovanović Iva / / KRUŠEVAC - Kruševac
179 - Stević Nikola - Lilić Magdalena / / BEODANCE - Beograd
13:46AOMLADINCI "C" LA ( 1) 1/2 F 9
190 - Aleksić Luka - Luković Teodora / / BEST - Beograd
191 - Bakić Vuksan - Milenković Mina / / BOLERO - Požarevac
192 - Borović Vuk - Bilbija Marija / / LUNA - Čačak
193 - Dugalić Luka - Aleksić Milica / / BEODANCE - Beograd
194 - Ilić Jovan - Lukić Jana / / LUNA - Čačak
195 - Nikolić Jovan - Nikolić Sofija / / BOLERO - Požarevac
196 - Pantić Vanja - Pantić Doroteja / / DARE TO DANCE - Beograd
197 - Stanković Petar - Mitrović Jana / / DARE TO DANCE - Beograd
199 - Đorđević Ignjat - Musulin Katarina / / BEST - Beograd
+ BML.OMLADINCI "C" LA ( 1) FINALE 7
182 - Dimitrijević Marko - Vlajković Barbara / / BEST - Beograd
184 - Marković Lazar - Ristić Sara / / BEST - Beograd
185 - Martin Tomičić - Lara Musija / / LAMBADA - Split
186 - Nedić Matej - Savić Emilija / / CHA CHA MOON - Beograd
187 - Pascal Ćorluka - Tia Podgornik / / LAMBADA - Split
188 - Prokić Petar - Dukić Nađa / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
189 - Radovanović Radivoje - Milojević Gala / / KRUŠEVAC - Kruševac
13:56APIONIRI "C" LA ( 1) FINALE 2
180 - Donić Konstantin - Martać Monika / / DARE TO DANCE - Beograd
181 - Ranđelović Uroš - Startseva Emilija / / VOJVODINA DENS - Novi Sad
+ BST.OMLADINCI "C" LA ( 1) FINALE 4
200 - Drobnjak Darko - Prokić Aleksandra / / DARE TO DANCE - Beograd
201 - Ilić Mihailo - Đorđević Ana / / RITMO LATINO - Novi Sad
202 - Prokić Đorđe - Vanušić Marta / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
203 - Vuksan Mihajlo - Ostojin Srna / / BEODANCE - Beograd
+ BST.SENIORI 1 "C" LA ( 1) FINALE 1
204 - Jovanović Slobodan - Milićević Mina / / RITMO LATINO - Novi Sad
14:06AOMLADINCI "C" LA ( 2) FINALE ( 6)
. . .
+ BML.OMLADINCI "B" LA ( 1) FINALE 1
205 - Vickov Vuk - Jovanović Miona / / BEODANCE - Beograd
14:16 PROGLAŠENJE POBEDNIKA
KUP/DP SOLO, GRUPE I FORMACIJE
14:30 Ml.omladinci KUP - Solo LA ( 1) 1/2 F 12
151 - Bogdanović Sara / / LUNA - Čačak
152 - Kojičić Nađa / / DARE TO DANCE - Beograd
153 - Milanović Sofija / / BEST - Beograd
154 - Mirković Ena / / LUNA - Čačak
156 - Špadijer Nataša / / DARE TO DANCE - Beograd
160 - Bilbija Marija / / LUNA - Čačak
161 - Ferluga Iva / / LUNA - Čačak
162 - Gaborov Andreja / / BEST - Beograd
163 - Marić Marija / / LUNA - Čačak
164 - Ristić Sara / / BEST - Beograd
165 - Stojković M Tamara / / BEST - Beograd
166 - Čumić Lara / / BEST - Beograd
14:40 Omladinci DP - Solo ST ( 1) FINALE 3
144 - Janković Iva / / BEODANCE - Beograd
145 - Ranković Ana / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
146 - Đenadić Anđelina / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
+ St.omladinci DP - Solo ST ( 1) FINALE 1
147 - Radovanović Sanja / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
14:50 Pioniri KUP - Solo LA ( 1) FINALE 3
148 - Kuvekalović Vanja / / LUNA - Čačak
149 - Mudronja Iva / / BEST - Beograd
150 - Vlaović Petra / / BEST - Beograd
15:00 Ml.omladinci KUP - Solo LA ( 2) FINALE ( 6)
. . .
15:10 Omladinci DP - Solo LA ( 1) FINALE 4
145 - Ranković Ana / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
146 - Đenadić Anđelina / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
157 - Stanković Mina / / DARE TO DANCE - Beograd
167 - Musulin Katarina / / BEST - Beograd
168 - Pantelić Anastasija / / BEST - Beograd
169 - Todorović Sofija / / BEST - Beograd
170 - Živanović Jana / / BEST - Beograd
15:20 St.omladinci DP - Solo LA ( 1) FINALE 3
147 - Radovanović Sanja / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
158 - Epler Sofija / / DARE TO DANCE - Beograd
159 - Milićević Milica / / DARE TO DANCE - Beograd
15:30 SHOWDANCE LA KUP Solo Pioniri ( 1) FINALE 1
288 - Teodora Đurković / / FIESTA - Kragujevac
15:33 SHOWDANCE LA KUP Solo Ml.pioniri ( 1) FINALE 2
286 - Miloradović Nela / / FIESTA - Kragujevac
287 - Samardžić Milica / / FIESTA - Kragujevac
15:38 SHOWDANCE LA KUP Solo Ml.omladinci ( 1) FINALE 1
289 - Nikolić Una / / FIESTA - Kragujevac
15:41 SHOWDANCE LA DP Solo Omladinci ( 1) FINALE 2
305 - Samardžić Đurđa / / FIESTA - Kragujevac
306 - Stamatović Lola / / VOJVODINA DENS - Novi Sad
15:46 SHOWDANCE LA DP Solo St.omladinci ( 1) FINALE 1
307 - Radulović Tijana / / FIESTA - Kragujevac
15:49 SHOWDANCE LA KUP Grupa Predškolci ( 1) FINALE 1
290 - BARBIKE / / FIESTA - Kragujevac
15:52 SHOWDANCE LA KUP Formacija Ml.pioniri ( 1) FINALE 1
291 - Pahuljice / / FIESTA - Kragujevac
15:56 LA KUP Formacija Ml.omladinci ( 1) FINALE 3
283 - Betty Boop / "Betty Boop" / BEST - Beograd
284 - Latin girls junior 1 team / "Latin girls" / LUNA - Čačak
336 - DARE TO DANCE GIRLS / "LATIN EXPLOSION" / DARE TO DANCE - Beograd
16:08 SHOWDANCE LA DP Formacija Svi ( 1) FINALE 1
308 - Latin Stars / / FIESTA - Kragujevac
16:15 DEFILE UČESNIKA
16:25 LA DP Grupa Omladinci ( 1) FINALE 1
292 - BeoDance / "One more time" / BEODANCE - Beograd
16:28 LA DP Grupa St.omladinci ( 1) FINALE 2
293 - Rebel Force / "Latin mix" / LUNA - Čačak
294 - The next step / "The Next Step" / BEST - Beograd
16:34 LA DP Grupa Seniori ( 1) FINALE 3
295 - Beodance / "Queen" / BEODANCE - Beograd
296 - Fiesta / "Fiesta" / FIESTA - Novi Sad
297 - Flash / "Flash" / BEST - Beograd
16:43 LA DP Formacija Omladinci ( 1) FINALE 2
298 - Beodance / "Mad Love" / BEODANCE - Beograd
299 - Dance with me / "Dance with me" / BEST - Beograd
16:51 LA DP Formacija Seniori ( 1) FINALE 1
304 - Natalija i Ivica / "Fantastic World" / NATALIJA I IVICA - Beograd
16:55 LA DP Formacija St.omladinci ( 1) FINALE 4
300 - Beodance / "Diamonds" / BEODANCE - Beograd
301 - FLAME / "Ivan Mileusnic" / DARE TO DANCE - Beograd
302 - Ronda tim 1 / "Ronda tim 1" / RONDA - Sombor
303 - This isnt love / "This isnt love" / BEST - Beograd
17:11 PROGLAŠENJE POBEDNIKA
OPEN COMPETITION
17:30ABasic only Juvenile 1 - Solo LA ( 1) FINALE 1
105 - Čutović Kjara / / LUNA - Čačak
+ ABasic only Juvenile 2 - Solo LA ( 1) FINALE 4
107 - Nikolić Teodora / / LUNA - Čačak
148 - Kuvekalović Vanja / / LUNA - Čačak
149 - Mudronja Iva / / BEST - Beograd
150 - Vlaović Petra / / BEST - Beograd
+ BBasic only Junior 1 - Solo LA ( 1) FINALE 3
151 - Bogdanović Sara / / LUNA - Čačak
153 - Milanović Sofija / / BEST - Beograd
154 - Mirković Ena / / LUNA - Čačak
17:40ABasic only Junior 2 - Solo ST ( 1) FINALE 1
310 - Ivona Ćurić / / ASTORIJA - Sarajevo
+ BYouth - Solo ST ( 1) FINALE 1
318 - Nadya Ilieva / / SOFIA DANCE - Sofia
17:50 Showdance LA Solo Ml.pioniri ( 1) FINALE 2
286 - Miloradović Nela / / FIESTA - Kragujevac
287 - Samardžić Milica / / FIESTA - Kragujevac
17:55 Showdance LA Solo Pioniri ( 1) FINALE 1
288 - Teodora Đurković / / FIESTA - Kragujevac
17:58AJunior 2 - Solo LA ( 1) 1/2 F 10
167 - Musulin Katarina / / BEST - Beograd
168 - Pantelić Anastasija / / BEST - Beograd
169 - Todorović Sofija / / BEST - Beograd
170 - Živanović Jana / / BEST - Beograd
310 - Ivona Ćurić / / ASTORIJA - Sarajevo
311 - Arizanović Anđela / / BEST - Beograd
312 - Diyana Borisova / / SOFIA DANCE - Sofia
313 - Mihaela Razvigorova / / SOFIA DANCE - Sofia
314 - Radilina Encheva / / SOFIA DANCE - Sofia
315 - Radoeva Martina / / SOFIA DANCE - Sofia
+ BJuvenile 2 - Solo LA ( 1) FINALE 4
107 - Nikolić Teodora / / LUNA - Čačak
148 - Kuvekalović Vanja / / LUNA - Čačak
149 - Mudronja Iva / / BEST - Beograd
+ BYouth - Solo LA ( 1) FINALE 2
316 - Samira Ćatić / / ASTORIJA - Sarajevo
317 - Slaviyana Yankova / / SOFIA DANCE - Sofia
18:08 Showdance LA Solo Ml.omladinci ( 1) FINALE 1
289 - Nikolić Una / / FIESTA - Kragujevac
18:11 Showdance LA Solo Omladinci ( 1) FINALE 1
305 - Samardžić Đurđa / / FIESTA - Kragujevac
18:14 Showdance LA Solo St.omladinci ( 1) FINALE 1
307 - Radulović Tijana / / FIESTA - Kragujevac
18:17AJunior 2 - Solo LA ( 2) FINALE ( 6)
. . .
+ BJunior 1 - Solo LA ( 1) FINALE 8
151 - Bogdanović Sara / / LUNA - Čačak
153 - Milanović Sofija / / BEST - Beograd
154 - Mirković Ena / / LUNA - Čačak
160 - Bilbija Marija / / LUNA - Čačak
162 - Gaborov Andreja / / BEST - Beograd
163 - Marić Marija / / LUNA - Čačak
164 - Ristić Sara / / BEST - Beograd
166 - Čumić Lara / / BEST - Beograd
18:27 Competitive LA Grupa St.omladinci ( 1) FINALE 2
319 - Rebel force youth tem A / "Latin mix" / LUNA - Čačak
320 - The next step / "The next step" / BEST - Beograd
18:33 Group and Formation Competitive LA Formacija Ml.omladinci ( 1) FINALE 3
325 - Betty Boop / "Betty Boop" / BEST - Beograd
326 - Latin girls junior 1 team A / "Latin girls" / LUNA - Čačak
327 - Luna dream / "Luna dream" / LUNA - Čačak
18:45 Competitive LA Grupa Seniori ( 1) FINALE 3
321 - Beodance / "Queen" / BEODANCE - Beograd
322 - Fiesta / "Dont be so shy" / FIESTA - Novi Sad
323 - Flash / "Flash" / BEST - Beograd
18:54 Group and Formation Competitive LA Formacija Omladinci ( 1) FINALE 3
328 - BeoDance / "One more time" / BEODANCE - Beograd
329 - Beodance / "Mad love" / BEODANCE - Beograd
330 - Dance with me / "Dance with me" / BEST - Beograd
19:06 Competitive LA Formacija Pioniri ( 1) FINALE 1
324 - Dance babys / "Shaky" / LUNA - Čačak
19:10 Group and Formation Competitive LA Formacija St.omladinci ( 1) FINALE 3
331 - Beodance / "Diamonds" / BEODANCE - Beograd
332 - Sofia stars / "Sofia stars" / SOFIA DANCE - Sofia
333 - This isnt love / "This isnt love" / BEST - Beograd
19:22 PROGLAŠENJE POBEDNIKA
19:30 DEFILE UČESNIKA
KUP LA/ST PAROVI SUPER LIGA
19:45 OMLADINCI KUP ST ( 1) 1/4 F 15 2
176 - Veselinović Milan - Cvetićanin Nikoleta / / FIESTA - Novi Sad
190 - Aleksić Luka - Luković Teodora / / BEST - Beograd
191 - Bakić Vuksan - Milenković Mina / / BOLERO - Požarevac
192 - Borović Vuk - Bilbija Marija / / LUNA - Čačak
193 - Dugalić Luka - Aleksić Milica / / BEODANCE - Beograd
194 - Ilić Jovan - Lukić Jana / / LUNA - Čačak
195 - Nikolić Jovan - Nikolić Sofija / / BOLERO - Požarevac
196 - Pantić Vanja - Pantić Doroteja / / DARE TO DANCE - Beograd
197 - Stanković Petar - Mitrović Jana / / DARE TO DANCE - Beograd
198 - Stančić Stefan - Ferluga Iva / / LUNA - Čačak
199 - Đorđević Ignjat - Musulin Katarina / / BEST - Beograd
206 - Popović Nikola - Savanović Andrea / / AURORA - Beograd
207 - Roccella Ignazio Pablo - Roccella Bianka / / BEODANCE - Beograd
208 - Stojković Danilo - Sinadinovski Doroteja / / SPIN - Beograd
209 - Tomović Ognjen - Vasiljević Sofija / / LATINO DANCE - Beograd
20:03 ST.OMLADINCI KUP ST ( 1) 1/2 F 9
200 - Drobnjak Darko - Prokić Aleksandra / / DARE TO DANCE - Beograd
202 - Prokić Đorđe - Vanušić Marta / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
203 - Vuksan Mihajlo - Ostojin Srna / / BEODANCE - Beograd
210 - Andrić Sava - Pejović Anastasija / / BEODANCE - Beograd
211 - Gubica Vladimir - Kosanović Nataša / / RONDA - Sombor
212 - Karajlović Luka - Šarac Maja / / LATINO DANCE - Beograd
213 - Simikić Nikola - Sofronijević Mina / / BEODANCE - Beograd
214 - Stojković Mihajlo - Čavkunović Luna / / DARE TO DANCE - Beograd
215 - Tomašević Dragan - Pavlović Teodora / / LATINO DANCE - Beograd
20:12 OMLADINCI KUP ST ( 2) 1/2 F ( 12)
. . .
20:21 SENIORI KUP ST ( 1) 1/2 F 8
216 - Brkić Damir - Aleksić Anja / / BEODANCE - Beograd
217 - Fabijan David - Malivuk Aleksandra / / VOJVODINA DENS - Novi Sad
218 - Horvat Valentin - Ivan Sanja / / RONDA - Sombor
219 - Marjanović Petar - Volzhina Anastasia / / BEODANCE - Beograd
220 - Matović Aleksa - Klenkovski Jovana / / BEODANCE - Beograd
221 - Petrović Lazar - Avramović Katarina / / DARE TO DANCE - Beograd
222 - Simikić Nemanja - Simikić Tijana / / BEODANCE - Beograd
223 - Tatić Marko - Aćimović Jelena / / NEO-DANCE - Novi Sad
20:30 OMLADINCI KUP ST ( 3) FINALE ( 6)
. . .
20:39 UNDER 21 KUP ST ( 1) FINALE 4
210 - Andrić Sava - Pejović Anastasija / / BEODANCE - Beograd
213 - Simikić Nikola - Sofronijević Mina / / BEODANCE - Beograd
218 - Horvat Valentin - Ivan Sanja / / RONDA - Sombor
285 - Đurović Aleksa - Lazarević Kristina / / LUNA - Čačak
+ ST.SENIORI 1 KUP ST ( 1) FINALE 1
204 - Jovanović Slobodan - Milićević Mina / / RITMO LATINO - Novi Sad
20:48 ST.OMLADINCI KUP ST ( 2) FINALE ( 6)
. . .
20:57 SENIORI KUP ST ( 2) FINALE ( 6)
. . .
21:06 OMLADINCI KUP LA ( 1) 1/4 F 17 2
176 - Veselinović Milan - Cvetićanin Nikoleta / / FIESTA - Novi Sad
190 - Aleksić Luka - Luković Teodora / / BEST - Beograd
191 - Bakić Vuksan - Milenković Mina / / BOLERO - Požarevac
192 - Borović Vuk - Bilbija Marija / / LUNA - Čačak
193 - Dugalić Luka - Aleksić Milica / / BEODANCE - Beograd
194 - Ilić Jovan - Lukić Jana / / LUNA - Čačak
195 - Nikolić Jovan - Nikolić Sofija / / BOLERO - Požarevac
196 - Pantić Vanja - Pantić Doroteja / / DARE TO DANCE - Beograd
197 - Stanković Petar - Mitrović Jana / / DARE TO DANCE - Beograd
198 - Stančić Stefan - Ferluga Iva / / LUNA - Čačak
199 - Đorđević Ignjat - Musulin Katarina / / BEST - Beograd
206 - Popović Nikola - Savanović Andrea / / AURORA - Beograd
207 - Roccella Ignazio Pablo - Roccella Bianka / / BEODANCE - Beograd
208 - Stojković Danilo - Sinadinovski Doroteja / / SPIN - Beograd
209 - Tomović Ognjen - Vasiljević Sofija / / LATINO DANCE - Beograd
224 - Škrbić Marko - Stevanović Maša / / LATINO DANCE - Beograd
225 - Ćirić Jovan - Todorović Sofija / / BEST - Beograd
21:24 ST.OMLADINCI KUP LA ( 1) 1/2 F 9
200 - Drobnjak Darko - Prokić Aleksandra / / DARE TO DANCE - Beograd
202 - Prokić Đorđe - Vanušić Marta / / RMP KOLUBARA - Lazarevac
203 - Vuksan Mihajlo - Ostojin Srna / / BEODANCE - Beograd
210 - Andrić Sava - Pejović Anastasija / / BEODANCE - Beograd
211 - Gubica Vladimir - Kosanović Nataša / / RONDA - Sombor
212 - Karajlović Luka - Šarac Maja / / LATINO DANCE - Beograd
213 - Simikić Nikola - Sofronijević Mina / / BEODANCE - Beograd
214 - Stojković Mihajlo - Čavkunović Luna / / DARE TO DANCE - Beograd
226 - Andrić Nikola - Pantelić Anastasija / / BEST - Beograd
21:33 OMLADINCI KUP LA ( 2) 1/2 F ( 12)
. . .
21:42 SENIORI KUP LA ( 1) 1/2 F 12
216 - Brkić Damir - Aleksić Anja / / BEODANCE - Beograd
218 - Horvat Valentin - Ivan Sanja / / RONDA - Sombor
220 - Matović Aleksa - Klenkovski Jovana / / BEODANCE - Beograd
221 - Petrović Lazar - Avramović Katarina / / DARE TO DANCE - Beograd
227 - Fatić Danilo - Petrović Helena / / BEST - Beograd
228 - Gemaljević Luka - Pijetlović Dolores / / BEST - Beograd
229 - Ilić Janko - Stanojković Emilija / / BEST - Beograd
230 - Janjić Aleksandar - Milić Aleksandra / / BEODANCE - Beograd
231 - Ristić Bojan - Gruščinska Hristina / / FIESTA - Novi Sad
232 - Savin Igor - Todić Sanja / / VOJVODINA DENS - Novi Sad
233 - Tepić Nikola - Jakovljević Teodora / / BEST - Beograd
234 - Vujasinović Danilo - Novaković Iva / / LATINO DANCE - Beograd
21:51 ST.SENIORI 1 KUP LA ( 1) FINALE 2
204 - Jovanović Slobodan - Milićević Mina / / RITMO LATINO - Novi Sad
235 - Aličić Samir - Krstić Jovana / / FIESTA - Novi Sad
22:00 OMLADINCI KUP LA ( 3) FINALE ( 6)
. . .
22:09 ST.OMLADINCI KUP LA ( 2) FINALE ( 6)
. . .
22:18 SENIORI KUP LA ( 2) FINALE ( 6)
. . .
22:30 PROGLAŠENJE POBEDNIKA
Compiled by MasterDance ® MasterSoft