KV TURNIR Novi Sad 20.10.2019
SATNICA - ( Ažurirana : 17.10.2019 )
VremeKategorija Kolo Parova Grupa
10:00B Show Dance Solo F Kids FINALE 1
10:03Jazz ballet Solo F Kids FINALE 2
10:08Jazz ballet Solo F Children FINALE 6
10:23Jazz ballet Solo F Junior FINALE 1
10:26Jazz ballet Trio Children FINALE 1
10:29Jazz ballet Grupa Kids FINALE 1
10:32Jazz ballet Grupa Junior FINALE 2
10:38Jazz ballet Formacija Children FINALE 1
10:42Modern and Contemporary Solo F Kids FIN.3/4 3
10:50Modern and Contemporary Solo F Children FINALE 3
10:58Modern and Contemporary Solo F Junior FINALE 1
11:01Modern and Contemporary Duo Children FINALE 1
11:04Modern and Contemporary Duo Junior FINALE 1
11:07Modern and Contemporary Grupa Youth FINALE 1
11:10Modern and Contemporary Grupa Children FINALE 1
11:13Modern and Contemporary Formacija Junior FINALE 1
11:17Modern and Contemporary Grupa Junior FINALE 1
11:20Modern and Contemporary Formacija Youth FINALE 1
11:25Show Dance Solo F Kids FINALE 2
11:30Show Dance Solo F Children FINALE 1
11:33Show Dance Solo F Junior FINALE 1
11:36Show Dance Duo Children FINALE 1
11:39Show Dance Grupa Junior FINALE 1
11:42Show Dance Formacija Children FINALE 2
11:50PROGLAŠENJE POBEDNIKA
12:30PREDŠKOLCI "D1" - Solo ST FINALE 4
+ ML.PIONIRI "D1" - Solo ST FINALE 1
12:32ML.OMLADINCI "D1" - Solo ST FINALE 2
+ OMLADINCI "D1" - Solo ST FINALE 1
12:34PIONIRI "D3" - Solo ST FINALE 2
12:40ML.OMLADINCI "D3" - Solo ST FINALE 4
12:46PREDŠKOLCI "D1" - Solo LA FINALE 4
12:48ML.PIONIRI "D1" - Solo LA FINALE 3
12:50ML.OMLADINCI "D1" - Solo LA FINALE 3
+ OMLADINCI "D1" - Solo LA FINALE 1
12:52PIONIRI "D2" - Solo LA 1/2 F 8
12:56ML.PIONIRI "D2" - Solo LA FINALE 3
13:00ML.OMLADINCI "D2" - Solo LA FINALE 5
13:04OMLADINCI "D2" - Solo LA FINALE 2
13:08PIONIRI "D2" - Solo LA FINALE ~ 6
13:12ML.PIONIRI "D3" - Solo LA FINALE 5
13:18PIONIRI "D3" - Solo LA FINALE 5
13:24ML.OMLADINCI "D3" - Solo LA FINALE 4
13:30PREDŠKOLCI "D1" ST FINALE 1
+ ML.PIONIRI "D2" ST FINALE 2
13:34ML.PIONIRI "D3" ST FINALE 1
+ PIONIRI "D3" ST FINALE 1
+ ML.OMLADINCI "D3" ST FINALE 1
13:40ML.PIONIRI "D1" LA FINALE 2
13:42ML.PIONIRI "D2" LA FINALE 2
+ PIONIRI "D2" LA FINALE 1
13:46ML.PIONIRI "D3" LA FINALE 3
13:52PIONIRI "D3" LA FINALE 3
+ ML.OMLADINCI "D3" LA FINALE 1
13:58PIONIRI "D" LA FINALE 2
14:06PIONIRI "C" ST FINALE 2
+ ML.OMLADINCI "C" ST FINALE 2
14:16OMLADINCI "D" LA FINALE 4
14:24OMLADINCI "C" ST FINALE 6
14:34ST.OMLADINCI "D" LA FINALE 1
+ SENIORI "D" LA FINALE 3
14:42ST.OMLADINCI "C" ST FINALE 2
+ ST.SENIORI 1 "C" ST FINALE 1
14:52PIONIRI "D" ST FINALE 2
15:00PIONIRI "C" LA FINALE 2
+ ML.OMLADINCI "C" LA FINALE 2
15:10OMLADINCI "D" ST FINALE 4
15:18OMLADINCI "C" LA FINALE 6
15:28ST.OMLADINCI "D" ST FINALE 1
+ SENIORI "D" ST FINALE 3
15:36ST.OMLADINCI "C" LA FINALE 2
+ ST.SENIORI 1 "C" LA FINALE 1
15:46ML.OMLADINCI "C" - Solo LA FINALE 2
15:56OMLADINCI "C" - Solo ST FINALE 1
16:06PROGLAŠENJE POBEDNIKA
16:30SINHRO LA Grupa Pioniri FINALE 1
16:33SINHRO LA Grupa Ml.omladinci FINALE 2
16:39SINHRO LA Grupa Omladinci FINALE 1
16:42SINHRO LA Formacija Pioniri FINALE 1
16:47TAKM.BASIC LA Grupa Ml.omladinci FINALE 1
16:50TAKM.BASIC LA Grupa Omladinci FINALE 1
16:53TAKM.BASIC LA Formacija Omladinci FINALE 1
16:58TAKM.BASIC ST Grupa Omladinci FINALE 1
17:01TAKMIČARSKA LA Grupa St.omladinci FINALE 1
17:04TAKMIČARSKA LA Grupa Seniori FINALE 2
17:10TAKMIČARSKA LA Formacija Omladinci FINALE 1
17:15SHOWDANCE LA Solo Omladinci FINALE 3
17:23SHOWDANCE LA Solo St.omladinci FINALE 1
17:26SHOWDANCE LA Grupa Omladinci FINALE 1
17:29PROGLAŠENJE POBEDNIKA
18:00ML.OMLADINCI "B" ST FINALE 1
+ OMLADINCI "B" ST FINALE 4
18:10SENIORI "B" ST FINALE 4
18:20ML.OMLADINCI "B" LA FINALE 1
+ OMLADINCI "B" LA FINALE 6
18:30SENIORI "B" LA FINALE 7
18:40PROGLAŠENJE POBEDNIKA
19:30CEREMONIJA OTVARANJA
19:50ST.OMLADINCI "B" LA FINALE 6
+ ST.SENIORI 1 "B" LA FINALE 1
20:00SENIORI "A" ST FINALE 6
20:10PV PIONIRI LA FINALE 2
+ PV OMLADINCI LA FINALE 2
20:20PV ST.OMLADINCI LA FINALE 2
+ PV ST.SENIORI 1 LA FINALE 2
20:30PV SENIORI LA FINALE 3
20:40SENIORI "A" LA FINALE 7
20:50ST.OMLADINCI "B" ST FINALE 4
21:00PV PIONIRI ST FINALE 2
+ PV OMLADINCI ST FINALE 2
21:10PV ST.OMLADINCI ST FINALE 2
+ PV ST.SENIORI 1 ST FINALE 1
21:20PV SENIORI ST FINALE 4
21:30PROGLAŠENJE POBEDNIKA
Compiled by MasterDance ® MasterSoft